/ mai 28, 2015/ Filmid & sarjad, Veebibeebi/ 0 kommentaari

Allikas: www.clipartbest.com

Allikas: www.clipartbest.com

Tere head lugejad üle pika-pika aja. Seekord on blogimisse tulnud tõepoolest väga pikk vahe, peaaegu pool aastat juba. Kuid alati ei ole võimalik postitada ajapuuduse tõttu või muudel põhjustel.
Mis siis aga vahepeal toimunud on? Esimesena tuleks välja tuua muutustega läänerindel teema, mis lühidalt rääkis preilna raseduse kulgemisest. Nüüd on rasedus lõppenud ning 30.jaanuaril 2015 sündis minu, Armsakese ja Crenna perre Kelli-Liisa. Algselt naljana mõeldud Zarosa-Miia muutus vahepeal üsna tõsiseks ja konkureerivaks nimeks Kellile, Susannale ja kõige lõpuks Kelli-Liisale. Siiski otsustasime panna nimeks Kelli. Hiljem aga käis mul peast läbi mõte lisada Kellile veel üks nimi – Liisa. Ja kuna proua oli sellega päri, siis saigi meie tütrest, kes juba 30.mail (see siis juba ülehomme) saab 4-kuuseks, Kelli-Liisa. Ma ei ole küll (otseselt) avaliku elu tegelane, kuna aga see blogi on, siis otsustasin, et plika, olenemata sellest, et ta alles nii väike on ja mitte millestki veel aru ei saa, peab jääma pahatahtlike lugejate (neid muideks sellel blogil on :( ) eest varjatuks. Mis tähendab domineerivatele headele lugejatele ainult mõttetut iba teksti kaudu väljendatult, mitte kahjuks pilte :(
Nagu sellele eale kohane liigutab ta juba pead, vaatab ja uudistab, puurib ja uurib, pilku raamatusse veel ei puuri, keerab ja kus juures talle tohutult meeldib Crenna. Vahepeal magavad diivani peal koos. Mõlemad nii rahulikud. Ja naeratab ning muigab. Alles eile ta arutles meiega 3.hooaja “Laula Mu Laulu” esitatud lugude üle, kui vaatasime “Laula Mu Laulu parimaid hetki”.

Veel on toimunud minu lemmiktegevuse järjekordne etapp ning veidi rohkem kui kuu aega tagasi lisandus mu introgaleriisse veel üks intro – kõigile tuttav 80-ndate kultussari “Knight Rider” sai taaskord uue pildi uues kuues. See intro on sarjale sobivam, kui esimene, sest siin on kihutamist, actionit, paugutamist ja kõmmutamist, settimist ja ladestumist. Traditsiooniselt minu stiilile olen ka siin kasutanud mulle tohutult meeldivat tagasivaateefekti. Ja erinevalt varasemast ajast, kui intros kuvasin näitleja õigeid nimesid, otsustasin seekord kasutada tagurpidi versiooni ja kuvada videos mitte näitleja tegelikkku nime, vaid tema karakteri nime. Seepärast ärge ehmuge, head lugejad, kui näete David Hasselhoffi asemel hoopis Michael Knight’i nime, Edward Mulhare’i asemel Devon Miles’i. Iga asi on omamoodi huvitav ja iga ese, olgu selleks esemeks mis tahes asi, tähelepanuväärne, kuid teinekord tuleb teha tähelepanuväärne veelgi tähelepanuväärsemaks. Sealt siis ka see otsus. Kui hästi või halvasti see õnnestus otsustage ise, videot saab vaadata mu YouTube lehelt, selle lehe jalusest YouTube moodulist, selle lehekülje omaloomingu alt või otse selle teksti järgselt.
Ja kui kellelgi on soove või soovitusi järgmise sarja intro jaoks, andke julgelt teada, kas kommentaariumi või tagasiside kaudu :wink:

Jagage postitust

Kommenteeri