/ juuni 4, 2015/ Arvutid, Internet & muu elektroonika/ 0 kommentaari

5aastatOn rõõm teatada, et selle aasta juunikuu on erilisem, kui varasemad, sest Mul ei ole blogi saab viieaastaseks 8.juunil. See on pikk aeg ja olen isegi veidi üllatunud, et nii kaua sellega tegelenud olen. Varasemad saidid, mida kuidagi vedada olen üritanud, on üsna kiiresti unustusse vajunud ja lõpuks internetimaastikult sootuks kadunud. Aga vat Mul ei ole blogi tundub olevat see minu õige Nokia, millega tahan tegeleda.
Selle aja jooksul on postitusi olnud seinast seina ja laest lakke. On olnud lõbusaid teemasid ja kurbi teemasid, sai kirjutatud armastusest ja inimestest, päevavalgust nägid toredad naljalood, neist enim tasuks välja toomist Sea seiklused, kes siiani seikleb. On läbi viidud erinevaid huvitavaid ja põnevaid katsetusi, on jagatud erinevaid videosid ja introid erinevatest telesarjadest. Igaüks neist omapärasem kui teine. Ja on kirjutatud elulisi tekste loomadest, kuid mis peamine – sai avaldatud arvamust nii mitmetelgi teemadel. Keda laidetud, keda kiidetud. Kuid tehtud see on!
Ja miks mitte seda tähistada koos lugejatega, kes väärivad veidi tunnustust, et on nii kaua olnud selle blogi jälgija ja lugeja.
Ega’s muud ei olegi seekord. Võtke aga võistlusest osa ja jääge ootama juulikuud – õmm võib naeratada teile!

Kuidas osaleda?

 1. “Mul ei ole blogi juubeli kampaanias” (edaspidi “Kampaania”) osalemiseks tuleb blogi Facebookis (aadress on https://www.facebook.com/muleioleblogi) lehekülg lisada meeldivatesse ja jagada blogi lehte.
 2. Teiseks tuleb blogi külastada (aadress on http://www.muleioleblogi.net) ja kommenteerida vähemalt kolme mistahes postitust vähemalt ühe lausega (arvesse ei lähe rida emotikone ja lihtsalt suvaliselt ritta seatud sõnad), kommentaar peab jääma postituse teemasse. Kommenteerimisel tuleb kontaktiks jätta vähemalt e-maili aadress (kui ei jäeta või antakse vale kontakt, siis osaleja diskvalifitseeritakse ja kampaanias ja loosimises ei osale).
 3. Kampaania kestab 5.juunist 2015 1.juulini 2015. Võitja nimi avaldatakse blogi Facebooki lehel ja blogi kampaania postituses.
  Peale võidu teatamist võitjale tuleb kirjale vastata 5 päeva jooksul alates päevast, mil võiduteatis postkasti saadi. Kirjas peab olema:
  täisnimi, kontakttelefon, väljavalitud auhind ja linn, kus soovitakse auhinda kasutada ning ühe kaaslase täisnimi
  Auhinda ei saa välja võtta rahas. Auhinna maksimaalne summa kahepeale kokku on 25 eurot. Summa ületamisel tuleb võitjal ülejäänud osa ise juurde panna.
  Auhind tuleb valida Piletilevist (http://www.piletilevi.ee).
  Osaleda ei saa Mul ei ole blogi perekonnaliikmed ja nende tuttavad
Jagage postitust

Kommenteeri