/ oktoober 1, 2022/ Inimesed & ühiskond/ 0 kommentaari

Täna, 1.oktoobril, on lisaks maailmajulgeolekut ohustavatele uudistele, kus Venemaa endiselt kärgatab pauke Ukraina territooriumil eesmärgiga allutada Ukraina Venemaa lipu alla, ka rõõmsaid toone, väga erilisi rõõmusõnumeid – ajaloolisel hetkel võistlesid täna Tallinnas Eesti tipptennisistid – Anett Kontaveit ja Kaia Kanepi.

Tunnistan puhtsüdamliku aususega, et ma tavaliselt ei jälgi tennist. Või üldse sporti :( Aga täna töölt koju jõudes olin täiega ekstaasis ja erksi täis, rohkem kui tavaliselt, mis omakorda tõstis mu testosteroonitaset niivõrd, et mul tuli tuju koristada. Ja tõsiselt koristada. Kui Kaia ja Anett tegid endast kõik oleneva, et vastane üle mängida palliplatsil reketi ja palliga, siis minu tennis toimus harja ja põranda vahel :D ;D . Isiklikult minu jaoks, kes ma ei teagi isegi tennise reegleid, oli see sündmus väga eriline ja ootasin eilsest saati tänast lahingut. Ja vaatasin ka! Ja ei pettunud karvavõrdki.
Mäng oli põnev. Neiud tulistasid üle võrgu tennisepalli üksteise väljakupoolele väga suure kiirusega (suurim minu mäletamist mööda oli 143 km/h), joosti jalad rakku ja õhetati punasemalt kui aetpeet salatikausis.

Kaia Kanepi kaasaelajatele kurb ja minu ning kõikidele Anetti poolehoidjatele on täna rõõmupäev, sest Anett võitis! :dancing: :plaks: :ok:
Lõpptulemuseks jäi 6:4, 6:4.

Kumma poolt olid WTA Tallinna tenniseturniiri poolfinaalis?

  • Anett Kontaveit (100%, 1 Votes)
  • Kaia Kanepi (0%, 0 Votes)

Vastanuid: 1


Pisike galerii. Ülevalt teine pilt on võetud Õhtulehest, viimased 2 aga Postimehe spordi rubriigist, kus on kaadreid rohkem :yep:

Jagage postitust

Kommenteeri