/ juuli 11, 2015/ Mupsiku Õhtuköök/ 1 kommentaari

Valio-Alma-tooted-juuli-2015Esmakordselt Mul ei ole blogi ajaloos saan kajastada oma isiklikku arvamust erinevate toodete kohta võtmes, mille võimalust igal ühel ei pruugi avaneda.
Teeme siis algust. Esimeseks saab olema Valio Eesti, kes kasutab ka kaubamärki Alma, mis omakorda tegeleb kodumaiste piimatoodete tootmisega.
Niisiis läkski, et proovisin ja mitte ükski, vaid elukaaslasega, Valio ja Alma toodetud juustutooteid ja piimajooke.
Alma-logoKahjuks, kuigi sellest väga kurb, välja tuua, lihtsalt ausalt ära mainida, et kaks juustutoodet, küüslaugu-murulaugu juustusnäkid ja kadakamarja juustusnäkid mulle eriti ei istu. Kõik on kenas pakendis, näevad välja isuäratavad ning on klatsiumi- ja valgurikkad, kuid mulle need kahjuks ei meeldinud.
Küüslaugu-murulaugu juustusnäkkide puhul on põhjus lihtne: küüslauk. Ma ei ole kunagi eriline küüslaugu austaja olnud, eriti kui need lisatud kusagile põhiainele või põhitootele lisandina või lisaainena. Samas jällegi haiguse, näiteks gripi või nohu korral aitaks see väga hästi. Küüslauk on ju oma tuntud headuses suurepärane tervendaja.
Ja muidugi on kõik, nagu ütlesid A. Le Coq ja Smilers, maitses. Mõni teine, kes ei ole mina, kes nimetatud juustusnäkke proovib või poest ostab sõimaksid mind pikalt mõtlemata valetajaks. See on nii, asi on maitses. Alahinnata neid toite ei tasuks. Kellele meeldib või sobib, kellele mitte.
Aga lihtsalt tavalised juustusnäkid, nagu tavaline juust, lihtsalt tehtud kuubikuteks, on head. Rõõmuga sööks neid mõne põneva filmi või huvitava teleseriaali kõrvale. Popkorni, pähkleid ega minu puhul spagette vaja polekski. Lihtsad ja head!;
Nüüd aga, mis puudutab piimatooteid, siis need olid tõepoolest maitsvad. Keefiri kama ja cappucino kama tõeliselt nauditavad tooted.

Kuid minu soovitus, kindlastoi proovige kõiki nimetatud ja teisi Valio ja Alma tooteid isiklikult. Kindlasti leiab endale igaüks midagi, mis talle maitseb. Mis on tema hingele ja vaimule.
Erinevate toodetega saate tutvuda Valio kolduleheküljelt ja Alma veebilehelt.

Jagage postitust

1 kommentaar

  1. Tere.
    Olen pettunud Teie tootes leides või seest ebameeldiva üllatuse nimelt juukse karva,võttes usalduse kvaliteedis!

Kommenteeri