/ mai 9, 2024/ Arvutid, Internet & muu elektroonika, Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Ei olnud aasta 96 ega 69, ka mitte hilisem ega varasem ega Bryan Adamsi suveromantikaga seonduv, hoopis 2024.aastal leiab endiselt, nii kurb, kui see ka poleks, erinevate teenuste pakkujaid, kes mistahes viisil üritavad klienti või kliente lolliks teha ja neid tüssata.
Krimimenetlust ei alusta, aga lühikese postituse Go3 suunas klientide petmisest küll.
Nimelt oli märtsikuus juhus, kui Go3 saatis mulle SMS-iga sooduskoodi kõikidelt pakettidelt 30%, välja arvatud Extra Sport.
Muidugi mulle meeldis selline pakkumine. Kes ei sooviks teenuselt alekat saada? :ok3: . Tahtsin üheks kuuks võtta Premium paketi. Kuid soodukasaamise asemel algasid probleemid: kood ei funktsioneeri.
Klienditeenindusse heistades soovitati kirjutada tehnikaosakonda, kus mure lahendatakse. Paraku lahendust ei tulnud. Päris mitu head nädalat oli vaikus. Ei mingit kirja ega kontakteerumast, isegi mitte settimist ega lõhustumist. See oli vaikus enne suurt tormi, mis tõstis pahameelest mu vererõhu kõrgemale kui United Airlinesi Boeingud suudavad saavutada lennukõrguseid. 23.aprillil, kui naljategemise üks päev oli juba ammu möödas ning teine oli pea nädala kaugusel, tuli vastus, mis kergelt öeldes mind jahmatas: “Antud sooduskood ei laiene Premium paketile.”
Mis mõttes ei laiene? Tekstsõnumis selgelt kirjas, et kehtib peale Extra Sport pakettidele kõikidele pakutavatele pakettidele.

Mõtlesin endamisi, kas nood seal arvutitaga poole viie-viieni passivad kontorirotid tõesti ei suuda läbi hammustada SMS-s kirjutatut, kus oli selgelt välja toodud, et kõikidele pakettidele, v.a. Extra Sport. Ilmselgelt ei suudeta :loll: .

Tänapäevases maailmas, kus ettevõtluses peaks iga klient olema püha, ei saaks ega tohiks äris olla olukordi, kus räigelt rikutakse reegleid või koguni üritatakse kliendil tõmmata nahka õle kõrvade. Kliendi minema peletamine on müügijuhtide strateegias täiesti aktsepteerimatu olukord, kus ärimaailmas võidakse müügijuht vallandada, sest kaotas ettevõttele ääretult olulise sissetuleku allika – kliendi, sest konkurents on tihe ning klient pöördub asutusse, kust saab odavamalt ja kus kindlasti ei peteta. Go3 nendele kahjuks on sellise käitumisega seonduvalt jäänud kliendist ilma. Muidugi see on nende valik. Aga mina olen sama paindumatu nagu Eesti äriettevõtted – mind ei huvita. Ja kliendi mõistes saan valida teise teenusepakkuja. Go3 ei ole A ega 0.
Vastupidises olukorras oleks Go3 lasknud mind ammu vangi saata ja maha matta.

Jagage postitust

Kommenteeri