/ august 7, 2011/ Mupsiku katsetused/ 0 kommentaari

Järgnev postitus on eelkõige suunatus meessoole, just meessoole tänu sellele, et naistel ei kasva näo peal habet ega vuntse, vähemalt mina ei ole otseselt kedagi sellist kohanud, kui paar üksikut juhtumit elu jooksul välja jätta. Mehed on just need isendid, kes juba ajast aega on pidanud oma väljanägemise eest hoolitsema enim habeme ja vuntside korrigeerimise või suisa maha ajamisega. Mina ei ole mees, mina olen noor poiss, noor tatikas, kes alles õpib elama ja elust mõnu tundma. Aga olenemata sellest kasvab tasapisi minulgi vuntsid, ja pisikene habemeke lõua alla, mida ma muideks plaanin kasvatada pikemaks, kui see hetkel on.
Ning enamus ajast olen oma nägu raseerinud Gillette toodetega peale seda, kui pardli aastaid tagasi ära andsin, kuna see ei teinud oma tööd sugugi nii, nagu pardlid tegema peaks. Kuigi see oli kenas mustas spetsiaalses karbis. Mõned päevad tagasi Rae poes ringi vaadates hakkas mulle silma Wilkinson Sword vahetatavate teradega raseerija. Niisiis ostsin selle ära, et proovida, kumb on parem, kumb teeb oma tööd paremini – kas Wilkinson Sword või Gillette Mach3 Turbo.

Esmalt võtan sooja vett ühte nõusse, seejärel teen märjaks raseerimiskohad ehk pool nägu ninast allapoole, seejärel kannan peale habemeajamisvahu (sama toode: Ultimatum (või) Iron skin), pistan raseerija korraks võetud sooja vette, ning alustan vaikselt raseerimist. Eemaldan päevade jooksul kasvanud vuntsid, lõua alt jätan karvad puutumata.
Kõige tähtsam raseerimise juures on tulemus. Kumb annab parema tulemuse – kas Gillette või Wilkinson? Tegelikult ei saa kummagi kohta midagi halba öelda, ent minu jaoks oli neist kahest tootest parim teine ehk Wilkinson Sword. Seda just vuntside eemaldamises. Nimelt alati peale Gillette’iga raseerimist oli käega veidi karvakesi tunda, mis mulle üldse ei meeldi. See on (kui) poolik töö. See on samahea, kui teha vahvlitopsi jäätist, aga saata jäätis poodi ilma vahvlitopsita. Seega on ju poolik töö? Kuid Wilkinson Sword tootega seda probleemi ei ole. Peale raseerimist ning näo kiiresti pesemist sooja veega, ja muidugi peale kuivatamist oli käega katsudes tunda, et K Õ I K karvad on kenasti eemaldatud. Mu nahk raseerimise koha pealt on sile nagu beebi pepu :yes: :wink:
Lisaks veel heale tulemusele on Wilkinson Swordi lihte lahti võtta ja pesta, samas Gillette Mach3 Turbot on küll lihtne lahti võtta, ent selle pesemine on üsnagi keerukas, kuna žiletitera eemaldada ei saa (või kasutasin ma toodet, mis seda ei võimalda).
Mupsiku katsetuses “Wilkinson Sword vs Gillette Mach3 Turbo” on Gillette ees napilt paremaks tunnistatud Wilkinson Sword. Palju õnne! :D

Rääkides ka muudest teemadest, siis nii kaks tundi tagasi umbes sain veidi pahaseks :angry3: :angry2: Nimelt tahtsin kaks prügikotti (need poe kilekotid) prükkarisse viia ning mis ma avastasin – prügikast juba täis, kusjuures seda tühjendati alles neljapäeval. Mäletan selgelt, et mullu suvel oli sama probleem – kui mu ülakorruse rikas naaber kohale ilmus, hakkas prügikast üle ajama. On alles austamatus teiste majaelanike suhtes! Mis mul muud üle jäi, kui kaks väikest prügikotti kuuri visata. Eks siis järgmise ära viimise korral panen kotid prügikasti peale mõned tunnid enne äraviimist. Aga praegu vaatan edasi “Monki”, kes seekord osaleb grupiteraapias, kus keegi on otsustanud patsiente tappa. Põnevust peals jaguma.
Veel suunan tähelepanu sellele, millele lugejad minu tähelepanu on pööranud – Knight Rider 2008 postitusele, kus videona lisatud episood ei olnud nähtav. Viga kontrollides avastasin, et olin jätnud video üles laadimata. Nüüd on see viga parandatud. Video on nüüdsest nähtav;

Vat selline päev ja selline katsetus, kus parimaks osutus Wilkinson Sword.
Kommentaariumisse on muidugi oodatud ka teiste arvamusi minu kasutatud toodete, aga ka teiste toodete kohta. Minu poolt praeguseks :bye:

Jagage postitust

Kommenteeri