/ august 2, 2011/ Filmid & sarjad, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Kanal 12 embleem

Uus ainult meestele, ja kordan veel kord – ainult meestele mõeldud testosterooni ja adrenaliini haripunkti viiv telekanal Kanal 12 on  alustanud. Kanal 2 sõsarkanali esimene eetriaeg oli 8. juunil 2011 algusega kell 16, kui 10-minutilises saates “Selline on Kanal 12” tutvustati, mida head ja paremat telekanalil meestele pakkuda on.

Esmalt tundus mulle Kanal 12 jama. Minu esmased mõtted olid ikka, kuidas oleks võimalik pakkuda laialdast vaatamisvõimalust saadete-sarjade-filmide näol ainult meestele? Kõik inimesed on erinevad, kõik naised on erinevad, kõik mehed on erinevad. Kõik on nagu öö ja päev, nagu Kuu ja Päike, kõik on erinevad. Mis ühele ei meeldi, võib teisele meeldida. Ma ei uskunud, et Kanal 12 suudaks pakkuda midagi K Õ I K I D E L E meestele, kuid vaadates 22. juunil (sel ajal alustasin ka selle postituse kirjutamist, mis siiani mustandite kaustas lõpp viimistlust ootas) kanali saatekava, leidsin terve nädala pealt saateid ja sarju ning filme, mis tõesti võivad pakkuda suurepärast meelelahutust (peaaegu) igale meesisendile. Ja mitte ainult – ka paljudele naistele, kindlasti. Üheks näiteks on draama- ja põnevussarjad nagu Saksamaal tegutsev allilmaga halastamatut võitlust pidav salapärane “Kloun”, Pamela Andersonist ja David Hasselhoffist üleöö superstaarid teinud seksikas põnevussari “Rannavalve” (suurema kuulsuse pälvis Hasselhoff siiski 80-ndate kultussarjaga “Knight Rider”), mis esimest korda jooksis kümmekond aastat tagasi TV3-s pühapäeviti kell 20 ning mida alati suure huviga vaatasin. Ja siis veel 10aastat väldanud maailma naerutanud igihaljas komöödiasari “Tuvikesed”.
Eestimastest saadetest tasuks ära märkimist otseülekanded suveüritustest üle Eesti, lisaks veel ülekanded Euroopa Vormel 3.5 sõitudelt, kus osalevad ka noored eesti ralliässad Kevin Korjus ja Sten Pentus.
Välismaistest realityshowdest tasuks kindlasti üles märkida tõsielushow märulistaar ning võitluskunstide harrastaja Jean-Claude Van Damme igapäevaelust , kuhu telekaamerad varem pääsenud ei ole.
Nu igatahes peaks leidma kanali valikust iga inimene endale sobivad saated-sarjad-filmid, millele päevast päeva ja nädalast nädalasse kaasa elada.
Minu isiklikud lemmikud oleksid “Rannavalve”, “Tuvikesed” ja miks mitte ka “Kloun”. Ja on tõeline rõõm näha tele-ekraanil taaskord vanu aegumatuid telehitte.
Allpool Kanal 12 esimene saade “Selline on Kanal 12”, mida juhtis kanali eetrinägu Kairi Rondo.

Mida aga arvate uuest telekanalist Teie? Avaldage arvamust kommentaariumis :wink:

Jagage postitust

Kommenteeri