Ongi käes, 2011.aasta esimene postitus. Kindlasti on juba pealkirja järgi aru saada, millest täna kirjutada soovin – just, aastavahetusest Kuressaare kesklinnas, kus kõlasid paugud ja lendasid korgid uue aasta auks. Kuid minnes ajas tiba rohkem kui 12 tundi tagasi, hommikusse vahemikku, umbkaudu, ligikaudu kella üheksasse, kui ahi oli köetud ja tuba oli soojem kui Los Angeleses või New Yorgis :D…
Ja ongi käes aeg, kus televisioon, tõenäoliselt ka inimesed, mõned või enamus blogijaid teevad aastast kokkuvõtte, pannes lühidalt kirja või arutledes, mis on neil läinud sel aastal korda, mis valesti, millest ei soovitaks rääkida ega soovita enam meenutada. Ja siis ilusatest aegadest, mida inimesed sooviksid meenutada ehk ka aastakümneid hiljem. See aasta on olnud… mitmekesine. Näiteks üheks halvas asjaks sel
Ja ongi jõulud läbi. Selleks korraks, selleks aastaks. Nüüd tuleb veel aastavahetus ära oodata, kuna see nädal on viimane nädal, mis jääb aastasse 2010. Juba laupäeval, siis kui Eesti on täielikult Eurotsoonis, kui kured, põsed ja suu naerul, euro mündiga tõenäoliselt Euroopa Keskpangast Eestisse lendavad, on aasta 2011, kui, nagu juba vihjatud, Eesti ja eestlaste jaoks toimuvad nii mõnedki muutused,
Ja ongi käes – jõulud 2010, ja juba nädala pärast, järgmisel reedel, 31. detsembril 2010 on käes 2010aasta viimane päev. See kuu läheb sel aastal kindlasti ajalukku kui Eesti krooni viimane kasutuskuu, kuna alates 1. jaanuarist 2011, mis on juba järgmise nädala laupäeval, on Eesti täielikult Eurotsoonis. Aga oma tänases postituses ei soovi ma kindlasti poliitikast ega eurost rääkida. Poliitikud
Nüüd, kui poes käidud, makaronid hakklihaga (wonderful söök muide, soojalt eriti :ok:) naudinguga ära söödud, ja “Sõprade” 9. hooaeg vaadatud, leidsin, et peaksin kirjutama peaaegu kaks kuud plaanitud postituse sellest, kuidas eemaldada www.megavideo.com ajalimiiti. Kes filme ja/või sarju neti kaudu vaatab, on mingil hetkel kindlasti sattunud nimetatud aadressi peale mõne toreda filmi vaatamiseks. Paraku aga on sel saidil videode vaatamine
Ega ei olegi kaugel aeg, kus kätte on jõudmas järjekordsed jõulud, sel aastal numbriga 2010. Kuna lugesin mitu nädalat tagasi TV3 foorumist “Üksinda kodus” teemat, kus inimesed jagunesid kahte leeri: ühed, kes soovisid jõuluklassikat vaadata ka tänavu, ja teised, kellel on sellest siiber. Nii ma siis oma entusiasmist võtsin ette ja nuhkisin välja selle aasta kahe eratelekanali – Kanal 2-e
Nagu kindlasti kõigile teada, on see aasta (maybe ka tuleval aastal) võimalik liituda kõigil kaupmeestel ja ettevõtetel Ausa Hinnastamise Leppega, mille eesmärgiks on ära hoida põhjendamatu kaupade ja teenuste hindade tõstmine euro kasutuselevõtmise käigus. Sellega soovitakse teha eurole üleminek võimalikult lihtsaks. Hetkel on leppega liitunud üle viiesaja ettevõtte, nende hulgas ka Saarema toidukaupade pood Rae Toidukaubad, Cactus Hosting, Selver jpt.
