/ veebruar 6, 2011/ Arvutid, Internet & muu elektroonika, Inimesed & ühiskond, Mupsiku katsetused/ 0 kommentaari

Minu tänane päev, nagu pühapäevad ikka, oli tavaline: Ärkasin enne kümmet, mis ei ole tavaline, tegin suitsu, olin netis, lisasin veeberisse veidi toredaid ütlusi. Samuti vaatasin telekat, kust hetkel käib eestikeelde dubleeritud animasari “Autod”. Laupäeval ehk siis eilne päev sujus väga üllatuslikult, millest nii mõnigi juhtum tegi mu meeleolu veidi rõõmsamaks. Enim üllatas mind sõbranna H, Neiu K külaskäik. Olen seda tükk aega oodanud ja eile sai see siis teoks. Päeval aga, mitu mitu tundi enne neiude küllatulekut viisin isegi taara – limonaadipudelid, siidripurgid, millest kaks sattusid minu ja Janise ohvriks, kui tegime nendega nädala alguses katse kontrollimaks, kas vastastikmõjud mehaanikas peavad paika ja demonstreerisime, kui suur on õhurõhu jõud ja mõju ning kaks šampusepudelit, mis tõenäoliselt jõulude ajast mu köögi põrandal tühjana seisid, taarapunkti ja kogu krempli eest sain ühe euro ning 50 eurosenti (23,46 krooni). Seejärel käisin M & M juures, lobisesime tibakene ja siis tulin tulema. Kell oli natukene viis läbi. Tõin veidi kuurist puid, tegin ahju tule, mille täna sain ilma suurema vaevata tehtud, ilma et oleksin end siniseks vihastanud. Selline oli minu tänane ja eilne päev.
Eilne päev, kuigi rohkem vist öö (öö vastu laupäeva) oli veel huvitavam:  nimelt otsustasin uurida ja vaadata, kui kenad on Läti naised vanuses 17-27 ja kui suur on erinevus piltidele hinnete panemisega eesti naistega võrreldes. Nii regasin end kümme minti enne üht öösel Läti Rate.ee kasutajaks, valides kasutajatunnuseks mupsik. Esmalt tuli regimistreerimisvormis ära täita kõik väljad, sisestades esimesse lahtrisse kasutajanime (logins), teise ja kolmandasse lahtrisse salasõna (parole), siis e-posti aadressi (e-pasts) ning kahte viimasesse eesnimi (vārds) ja perenimi (uzvārds). Kõige lõpuks valid, kas oled mees ( või naine (sieviete). Asukohaks valisin Estonia, Kuressaare (Izvēlies citu pilsētu) ja sünniajaks oma sünni päeva, kuu ja aasta ja vajutasin registreerin (reģistrējos).
Edukalt registreeritud ja e-posti aadress lingi kaudu, mis tuleb registreerumisvormis kirjutatud e-posti aadressile, kinnitatud, lisasin ülesse oma esimese pildi, mis tehtud eelmise aasta suvel (2010), vist juulikuu alguses Kairi (või oli see Aivi :hmm: ) poolt. Selleks, et saada lisada järgmist pilti, mille eile päeval, umbes kell 12, hindasin oma realistliku objektiivsusega tüdrukuid vanuses 17-27, kusjuures hindamise ajal kuvas süsteem ette mulle kahe kasutaja – pinkpuma ja -Simmone pildid, neist viimane on tõesti kena neiu, kes minu meelest sarnaneb natukene mu kunagisele Õisu Kooli aegsele kursusekaaslasele Ingridile. Lisasin hindamise ajal mõlemale neiule ilusa kommentaari inglise keeles, mida ma üldse korrektselt ei valda ja ka kommentaarid lisasin suure tõenäosusega vigaselt igal võimalikul moel, ja hindasin edasi. Eile päeval, kui lisasin teise pildi, oli esimesele pildile lisatud kaks hinnet – 5 (hinde andja hindamistüüp: radikaal) ja 3 (hinde andja hindamistüüp: , mis esimeseks lõpphindeks andis 4. Seega algus Läti tüdrukutega tehtud ja esimene selle taoline postitus samuti tehtud.

Ja nii olen veetnud oma nädalavahetuse. Homme uus nädal, uus algus, uued mõtted ja teod. Ja ainult edaspidi ole näha, kuidas minu Läti tüdrukute vaatamine edasi sujub, selgub edaspidi, millest ka siin kindlasti teada anna :)

Jagage postitust

Kommenteeri