/ märts 26, 2016/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

EBA 2016

EBA 2016Eelmisel, 2015.aastal esimest korda Malluka ja Marimelli algatatud Eesti Blogiauhindade (EBA) jagamine (sealt lehelt pärit ka postituse pildid) (ja EBA Facebook) ei jää tulemata ka sel aastal. Auhinnad on uhked ja vägevad. Kohal, nii osalejana kui ka lihtsalt gala nautijatena on ilmselt kogu Eesti blogijate koorekiht. Ka kategooriaid on võrreldes mullusega ohtralt juurde tulnud ning blogi kandidatuuri üles seadmine on tehtud nii, et ei korduks eelmisel aastal juhtunud skandaal, kus auhinnad said enamasti korraldajad ise. Mõtlesin siin postitust kirjutades, et kes teab – võib-olla vean end isegi 11.juunil suurürituse galale kohale ja vaatan, kes tänavused suurimad südamete võitjad on. Ärge unustage blogijad, kes soovivad enda nominatsiooni ülesse seada, saate seda teha blogiauhindade kodulehe kaudu või otse rubriigi küsitluse lehel. Maikuu alguses saabub see kõige tähtsam aeg – üle Eestiline (või kes teab, võib-olla ka ülemaailmne :hmm: ) rahvahääletus, kus iga inimene saab anda igast kategooriast ühele hääle, kusjuures Õhtulehe artikli järgi, mille täna Õhtulehte sirvides leidsin, ei osale hääletuses oma blogidega korraldajad ise.
Igatahes hoian pöialt kõikidele osalejatele ja kelle vahel läheb arvatavasti pingsaks rebimiseks, sest blogiauhindadele kandideerimine ja sellest osavõtt on enamusele vajalik: lisaks tasuta reklaamile tõenäoliselt kasvab nii blogija kui blogi kuulsus, võimalus juurde saada lugejaid ja jälgijaid. Samuti võiks öelda, et: kui sa ei kandideeri ja osa ei võta, ei ole su blogi olemas!
Kuid mis siin enam, jääme ootama lõpphääletust ja jääme ootama 11.juunit, kui koorekiht kokku saab. Leian, et oleks paslik see postitus lõpetada järgmiste ridadega: EBA jälle on hoos, 11.juuni – nad kõik on koos! :ok:

Kas osaled mistahes moel Eesti Blogiauhindade jagamisel 2016?

  • Ei (100%, 1 Votes)
  • Jah (0%, 0 Votes)
  • Ei tea veel (0%, 0 Votes)

Vastanuid: 1

Jagage postitust

Kommenteeri