/ märts 24, 2016/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Täna virtuaalses maailmas ringi sobrades ja meilikaste kontrollides leidsin Jaanika blogist küsimustiku, mille tema omakorda väidetavalt leidis Katri-Helena bloggerist, ning otsustasin ka ise nendele vastata, sest mulle meeldib taolistele küssadele vastata. Nii saavad lugejad minu kohta võib-olla jälle targemaks ja endal on lõbus kirjutada faktidest, millele ehk varem pole tähelepäanu pööranud. Siin aga vastused järgmised 12-le küsimusele:

1. Mis on su lemmikjalanõud?

Ma ei ütleks, et mul on mingeid lemmikasju või -esemeid, küll aga eelistaksin suurema osa ajast, olenemata aastaajast, botaseid kanda

2. Mis on su veider komme?

Eks neid veidraid ja imelikke kombeid, mis tänaval liikutes võivad jätta meist väga tobe mulje, ole kõigil. Üldjuhul siiski mu veidrad kombed avalikult (ja) tänaval ei ilmne, need ainult kodus.
Aga üks nendest, mida alati loomingulist tööd tehes (kirjutades, blogiga tegeledes (nt. mässates kujundusega), filmi vaadates, introid tehes jms.) tegema pean on spagettide toorelt söömine. Ma olen nagu Monk: tema uuris erinevaid kuritegusid kätega, vaatas läbi sõrmede ning blokeeris või lülitas end selle abil ülejäänud maailmast välja. Mul on umbes sama spagettidega: ma ei pruugi kõrvalisi asju tähele panna, samas on see nagu šokolaad, mis aitab mul mõelda, kuidas midagi teha. Kõige rohkem kulub neid filmide või sarjade vaatamise ja introde tegemise ajal, viimase puhul eriti, sest seal on vaja väga palju konkreetset mõtlemist ja fantaasiat.

3. Mis on veider söögikombinatsioon, mis tundub imelik/rõve, aga sulle ikkagi maitseb?

Sellest küsimustikust on see küsimus praeguse seisuga küsimuste kuningas. Minu jaoks lausa kütusevalemiga, mida ma ei tea. Ka ei koida mulle praegu ühtegi toitu, mis oma söögikombinatsiooni poolest oleks imelik, vastik või rõve :blush:

4. Kas sul on mõni veider komme või oskus, mida sa oma kehaga teed?

Ka tore küsimus, kuid minu ja ilmselt veel kellegi kurvastuseks, kuid võib-olla kellegi teise rõõmuks ei ole mul ühtegi veidrat kommet ega oskust, mida oma kehaga teeksin. Vähemalt ise ma küll natud hetkel ei tea neid oskuseid :blush:

5. Kellega ja mida sa viimati rääkisid Facebookis/sõnumites?

Ikka Airiga, kes mõned nädalad tagasi emmeks ja tema kaasa Raido issiks said. Palju õnne neile meie poolt! :ok:

6. Mida sa teed, kui sa oled närvis/ärevil?

Oleneb olukorrast, miks olen närvis või ärevil. Tavaliselt aitab siinkohal 1 tavaline pläru

7. Mis on su lemmiklõhn?

Lemmiklõhna (nagu ka ennist mainisin – lemmikuid pole) kui sellist mul ka ei ole. Lõhnadest ostan üldjuhul ikka seda, mis mul meeldima hakkab. Kindlat marki lõhna(õli) ega lõhna pole.

8. Mida sa tahaksid teha oma elus?

Ma tahaksin paljusid asju: valget maja valge aiaga, suurt rotveilerit, mersut hoovi ;D ja elu, millest olen aastaid unistanud, aga millegipärast ei ole see minuni jõudnud.
Mis aga puutub tahtesse ja soovi, mida sooviksin elus teha või saavutada, on lihtne, mida põhilugejad juba teadma peaksid: kirjandus ja TV. TV puhul sooviksin osaleda kas või ühes filmis peaosalisena või telesarjas (praegu nt. “Padjaklubi” või “Kättemaksukontor”) kas või kõrvasolsas, põhiliselt just paha poisi rollis. Või siis telesaates, kus saaksin ise 1 tund juhtida saadet. Praeguse seisuga on selleks TV 3 “Seitsmesed Uudised”.
Kirjanduse poole pealt oleks sooviks anda välja luulekogu, kuid viimase 6aastase info põhjal maksab see üle 600 euro, mis mul aga üle jõu käib, mistõttu võib see unistus tagaplaanile jääda…

9. Lemmikäpp

Jah, nutitelefonid igati vahvad asjad, mis enamasti inimestes, kes omale nutika, olgu see siis telefon või tahvelarvuti või mis tahes nutiese, muretsenud on, sõltuvust tekitavad. Eks ka mina paraku selle protsendi sisse mahub. Nii on mu telefonis ka mitmed äpid, kuid neist ükski ei ole minu lemmik, samuti ei ole mul ühtegi muud lemmikäppi, mida ma veel telefonis ei oma (ega kasuta). Ma lihtsalt kasutan neid aeg-ajalt või siis, kui vajadus või soov on.

10. Mis laul sind alati kaasa laulma paneb? (ei pea olema lemmiklaul)

See on küsimuse mitte ainult muusika ja meelelahutuse maailmast, vaid ka tujude maailmast.
Lõbusas meeleolus midagi ilmselt midagi kiiret ja kindlasti tempokat (nt. George McAnthony – “The Eyes Of The Ranger”, “Police Academy Theme”, Boots Randolph – “Yakety Sax”, Terminaator, Smilers või midagi muud head eestimaist või tegelikult ka välismaist). Seega on lõbusas ja heas meeleolus kaasa laulmine mistahes kiire ja tempoka, olgu siis eesti- või välismaine lugu või esitaja, loo puhul üsna suur tõenäosus.
Kurva ja nukrama meeleolu puhul võib juba eeldada, et on veidi keerulisem. Iga loo puhul kaasa ei laulaks. Kuid üks laul, millele alati kaasa elan ja häälepaelu treenin, on (mida jällegi põhilugejad kindlasti teavad) filmi “Beethoveni kutsikad” tunnuslugu/soundtrack “The Day I Fall In Love ” James Ingrami ja Dolly Partoni esituses.
Kui aga musapleierist kostub “An Angel” :cry: , mille alusel(/mis oli suureks inspiratsiooniks) olen kirjutanud enda meelest ühe parima armastusluuletuse “Paradiisiaed“, olen reeglina võimetu midagi muud tegema, sest see on minu jaoks läbi aegade lugu, mida ma tõenäoliselt ka peale surma veel kuulan. Ja põhjus on lihtne – see on minu ja mu eelmise tüdruku, kes tuli, oli ja nägi, kuid lahkumisel võttis kaasa mu südame, seda siiani tagastamata, lugu. Meie esimene pikk ja kirglik suudlus toimus just selle loo ja kusjuures sama esitaja, Declani laulu ajal. Seetõttu on see lugu minu jaoks äärmiselt suure ja sügava tähendusega. Isegi suurem, kui eelmine lugu.

11. Kes on su lemmik YouTuber?

Selline isik mul puudub. Olen küll vaadanud erinevaid videosid erinevatest rubriikidest ja osasid neist olen hakanud n.ö. jälgima, kuid kindel lemmik puudub. Kellelegi tormijooksu ei tee!

12. Lemmik inspireeriv ütlus või mõttetera

See ei ole just kõige parem motivaator ega inspiraator, aga mulle on alati meeldinud aforism: armastus on 1 suurimaid vägivallatsejaid, sest ta tahab endale kas kõike või mitte midagi! Kusjuures see ongi nii, sest üldreeglina saab 1 osapooltest – tavaliselt mees või naine – haiget, kuna midagi on läinud suhtes või sõpruses, ütleme otse välja, persse! Armastus ongi selline, mis võtab sinult kõik, mis sulle kallis ja armas, või annab sulle kõik, mida 1 inimene üldse tahta saab ja suudab. Eranditult! Valikuvarinate ei anta! On kas nii või naa! Kuskil ei ole “toda”

Jagage postitust

Kommenteeri