/ detsember 20, 2017/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Kohe-kohe on käes jõuluaeg, jälle, ning taaskord hakkab iga-aastane jõulutrall pihta. Inimesed jooksevad veel viimased hingetõmbed endast välja, et nüüd kiiresti-kiiresti leida puuduolevad kingid kõigile, kellele neid veel muretseda pole jõutud ja ei üllatuks üldse, kui ka neile, kes kinki ei soovigi ;D .
Õnneks meie, blogijd, loodetavasti sellised ringisibavad ja igale poole kiirustavad pakitegijad ei ole, mis aga on igati positiivne meie tervisele :yes: ;
 
Mullu nullkulu.ee Maryliisi välja mõeldud blogijate vaheline jõulupakivahetus on selgi aastal täies hoos, kus seekord on osalejateks peamiselt ainult nõrgema soo esindajad, meessoo esindajaid on kõigest kaks :( . Loodetavasti on osalejatel enam-vähem teada, mida loosirattast välja paisanud blogijale kingiks teha.
Näiteks minul oli pakk juba novembrikuu alguses valmis :ok2: . Muidugi mõtlesin ja nuputasin noore blogija postitusi lugedes, mida talle küll kinkida. Õnneks ammutasin ühest tema postitusest inspiratsiooni ning siis leidsin kokku kahest poest asjad, mis minu meelest talle vajalikud oleks ja mis loodetavasti noorele näitsikule suurt rõõmu valmistab. Ent muidugi mitte ei saatnud pakikest välja enne detsembrikuud, sest liiga vara saata ei ole mõtekas, samas ei tohi sellega hiljaks jääda. Arvestasin sellega nii, et pigem jõudku jõulukink kohale enne jõule, et jõulude ajal millegi üle rõõmustada :yes: , kuid kindlasti mitte peale pühi :angry2: .
Omniva koduka kaudu saadetist jälgides oli noor blogija paki automaadist kohale jõudmise päeval ilusti kätte saanud :megahappy: . Erinevalt eelmisest aastast olin sel aastal targem ning ei teavitanud pakisaajat, kelle hetkel saladuseloori alla jätan, saabuvast kingitusest ega lisanud pakendile mitte ühtegi viidet minule, küll aga jõulukaardi sisse kirjutasin mõned paremad soovid…
Kuid kellele paki tegin, mida head ja huvitavat kingipakki ostsin, saate loodetavasti, kui ta sellest muidugi kirjutab (kuigi ise väga loodan, et ta seda teeb) ja seda kuskil jagab, lugeda juba lähiajal tema enda blogist.
  
Kuid eile täpselt tööpäeva lõpus tehti mu tuju rõõmsamaks Omniva kulleri poolt, kes pakiautomaatide ülekoormuse tõttu kingikoti otse koju tõi :dancing: . Olin täiesti veendunud, et see pakk on saadetud blogijalt, kes loositahtel, mille viis läbi Armsake, kingikoti mulle valmistama pidi. Ei saanud olla muud võimalust, sest ei Hansapostist ega RDE-st ega Kaup24-st ega kuskilt mujalt ei ole ma mitte midagi tellinud. See oli ainus pakikene, mida rõõmuga ootasin. Rõõm oli suurem kui aasta alguses, sest sel korral jõudis saadetis minuni enne jõule. Ja see teeb meele rõõmsaks :totakaspakaa: . Loosiõnn mulle jõulukink teha naeratas Aunele, kelle virtuaalne piltide, helide ja tekstide kodu asub aadressil seeeiolemuinasjutt.ee.
 
Ärevus sees oli suur. Tormasin nagu Põhja-Korea rakett, mis lendas isegi üle Jaapani, tuppa, klõpsisin mõned pildid kingikotist ning avasin siis, et avastada rõõmu. Rõõmu, mida mina ja kõik jõululoosis osalejad kingipakki kätte saades tunnevad.
Kott lahti tehtud ja esimene asi välja tõstetud, muigasin veidi ja naeratasin. Muidugi heas mõttes. Mul oli vaja susse, sest eelmisel aastal kingiks saadud lambavillasussid on jäädavalt kuhugile kadunud :( :hmm2: . Kuid selliseid vahvaid susse poleks osanud uneski oodata :ok3: .

Järgmisena sattus mu kätte tass. Suur tass, mida mul tõepoolest vaja oli, kuna varasemad on aja jooksul kõik mingit moodi katki läinud :( :blush: . Eriti vahva on tassi kujundus – põhjapõder, kes ainult temale teadaoleval põhjusel ei taha hommikutunde tundagi ega neist midagi teada :D .
Ka kolmas asi on midagi, mida olen pikemat aega plaaninud osta, kuid ei ole raatsinud selle peale nutsu kulutada. See on toitva, pehmendava ning rahustava toimega käte- ja küüntekreem. Igati vajalik ning kasuliks asi.
Ning kindlasti ei tohiks unustada pühadekaarti kuusepuu pildiga. Kahjuks olin veidi nukker kaarti avades, sest sealt vaatas vastu tühjus. Mitte ühtki sõna, mitte ainsatki tähte :( . Tulevikus, näiteks 10 või 20aasta pärast, kui olen juba vana kõbi, keda vaevab suur tõbi ;D , oleks olnud tore kaarti vaadates meenutada vanu mälestustekilde ja tunda rõõmu selle üle, et olid ajad. Jah, olid ajad!
 
Kõik on vajalikud ja toredad asjad.
Aitäh sulle, Aune, selle toreda ja armsa jõulukingi eest!

Jagage postitust

Kommenteeri