/ mai 29, 2013/ Pehmed & karvased/ 0 kommentaari

Internetis on viimasel ajal hakanud levima video, mis näitab, et mitte ainult inimesed, vaid ka muidu toredad loomad võivad vahetevahel käituda tõega halvasti, olla tõelised paharetid. Huvitavamatest ja osadest vaimukatest klippidest kokku pandud video näitab loomade tõelist palet. Mis muidugi ei tähenda, et nad sellised alati on. Kindlasti mitte! Ja üleüldiselt andestatakse vist loomadele nende pahateod ja krutskid kergemalt kui nende inimestest sõpradele. Siiski, kas see ka nii on või mitte, seda teab iga inimene personaalselt.
Võin ainult rääkida ainult enda eest ja ütleksin niipalju, et jah, neile tuleb andeks anda. Teinekord, olenevalt krutskist, tuleb anda ka veidi õpetust. Kuid see ei kehti ainult loomade kohta. Ka inimesed, kes käituvad tõeliste mölakatena, tuleks kuidagi (ja ma ei pea silmas rusikaid ega vägivalda, kuigi teinekord oleks see tõepoolest vajalik!) aru pähe panna ja suuta neile näidata, et nii ikka ei käituta. Iseasi kas teise inimese õpetamine just isiklikult meie probleem on. Aga loomad on. Sest enamus nendest on meie, inimeste, hoole all ja nende krutskite tagajärgede eest vastutab siiski omanik.

Siin aga tore kokku monteeritud film vist kellegi eestlase poolt, kelle YouTube kanal on Frikk, loomade erinevatest krutskitest ja vempudest.

Jagage postitust

Kommenteeri