/ mai 15, 2014/ Mupsiku katsetused/ 0 kommentaari

ReporterKas olete kunagi mõelnud, kui kaua telesaated tegelikult, kui reklaamid välja jätta, käivad? Või kaua on pikk üks teleseriaal, kui reklaamid välja jätta? Või olete hoopiski huvitatud filmi tegelikust pikkusest ilma reklaamita? Filmide ja seriaalide kohta ma sada protsendi kindlalt midagi väita ei saa, seetõttu jätan need praegu välja ja kriban ainult Kanal 2 uudistemagasinist “Reporter”.
Nii siis otsustasingi teha pulli ja kontrollida stopperitega, kui kaua kestab “Reporter”, kui jätta välja kaks reklaamipausi ja saates paaril korral ekraanil kuvatav lõik “Täna saates”.
Ajad võtsin 5.mai ning 14.mai “Reporteritest” ja tulemused tulid lihtsad ja nii tavalised.
Katse nägi välja siis selline, et oli kolm telefoni, millele sai Play poest alla laaditud stopperi rakendus. Üks neist telefonidest, minu vahva valge Samsung mõõtis “Reporteri” kestvust, teine telefon, tõepoolest väga hea töötelefon LG jooksutas stopperi aegu ainult siis, kui telekast ketras reklaam ja kolmas päts, Armsakese Samsungi päts sai teha tööd tunduvalt vähem kui teised telefonid eraldi ja jooksutas stopperi numbreid ainult siis, kui eetris oli lõik “Täna saates”.
Mõlema päeva uudistesaate ajad sai kirja pandud ja need tulid välja sellised:

05. mai 2014 “Reporteri” tulemused:

“Reporteri” kestvus: 0:44:37:8
“Täna saates…” kestvus: 0:03:17:30
Reklaami kestvus: 0:15:05:00

14. mai 2014 “Reporteri” tulemused:

“Reporteri” kestvus: 0:42:27:70
“Täna saates…” kestvus: 0:03:06:40
Reklaami kestvus: 0:15:15:30

Vat sellised on tulemused. Järelikult käib “Reporter” umbes sama kaua, kui tavaline 45 minutiline teleseriaal. Muidugi tuleb arvestada sellega, et kõik tulemused võivad olla kõikuvad kuskil 20-30 sekundiga, kuid saan selle katse puhul kindlalt väita, et “Reporteri” keskmine kestvus on keskmiselt 43 minutit, reklaami kestvus keskmiselt üle 15 minuti ja videolõik “Reporteri” ajal keskmiselt 3 minutit.

Jagage postitust

Kommenteeri