/ mai 7, 2014/ Pehmed & karvased/ 0 kommentaari

Taustapilt kassist

Mäletate ju postitust loomadest, kes võivad teinekord olla tõelised paharetid, harvematel juhtudel ehk isegi paharetilikumad kui mõned inimesed või väiksed lapsed. Siin on kõigile loomahuvilistele (miks mitte ka neile, kes loomadest suurt ei huvitu? :hmm: ) vaatamiseks video, mille on oma Facebooki kontole üles laadinud Paolo Taranto, kassidest, kes satuvad inimeste jaoks vaimukatesse olukordadesse täiesti tahtmatult. Nende uudishimu, nagu ka teiste loomade puhul, näiteks koerte, on lihtsalt nii suur, et peavad kõik võimalikud asjad kindlasti järele proovima. Kuid lihtsalt uudishimule ja naljakatele situatsioonidele võib videos näha, kui targad võivad kassid ja teised loomad olla ja kui armsad nad on. Mõningatel juhtudel lausa vapustavalt armsad. Mis võiks olla armsam sõprusest elusa kassi ja täiesti tavalise kaisukaru vahel?
Vaadake videot ja otsustage ise, kas pealkiri vastab tõele ja kas loomad võivad sinu meelest olla omamoodi vaimukad, aga samal ajal ka lihtsalt armsad ja toredad :yes:
Ja muideks, kellele kassid meeldivad rohkem kui koerad või mõned teised vahvad loomakesed, võivad siit oma arvutile mõne toreda ja ilusa taustapildi alla laadida.

Jagage postitust

Kommenteeri