/ september 28, 2012/ Inimesed & ühiskond, Loodus/ 0 kommentaari

Tere sügist, lugejad :wink:
Väljas olev ilm on igati kohane sügisele ja on üsna sarnane tänavusele esimesele sügisele, teise nimega suvele.
Minu elus on muutunud nii mõndagi, nagu varem lühidalt mainitud on: ma ei tööta enam maal mopp ja veeämber käes, vaid olen leidnud oma koha linnas paarikümne jalutuskäigu kaugusel kodust, kus tööks on töö, mis ei ole kunagi raske, sest see on midagi, mis lisaks IT-le ja klienditeenindusele mulle meeldib, mida naudin, tõeline nauding. Eks paljud pea sellist tööd räpaseks, aga üksi töökoht ei ole sada prossa puhas. Igal kohal omad miinused ja plussid (järsku sealt on tuletatud elektroonikapoe nimetus “PlussMiinus Elektroonika” :?: :hmm: ).
Loodame, et ma ei ole teinud viga töökoha vahetuses, mida muidugi näitab ainult aeg.
Lisaks töökoha vahetusele otsustasin taaskord, peale pikka-pikka kuut aastat, võtta ette teekond põrgu seitsmendasse taevasse – kooli, täpsemalt gümnaasiumi, kus jätkan 6aastat tagasi pooleli jäänud haridusteed keskhariduses. Algus on olnud üsna raske, just matemaatikas, kus teemaks on aritmeetiline jada, millele tõenäoliselt järgneb geomeetriline jada, milles, nagu põhikooliski, mul ükski vastus välja ei tulnud. Eile aga sain kinnituse, miks mul jadas ei tulnud vastusteks need vastused, mida teised said… Ja teiseks aineks võiks tuua füüsika, mis on samasugune põrutus ajule nagu matemaatika või vene keel või keemia. Teiste ainetega üritan kuidagi moodi hakkama saada.
Aga aitab nendest teemadest. Antud postituse pealkiri (“Lennuk”) on sel lihtsal põhjusel, et ühel pilvisel päeval oli näha taevas mingit imelikku valgust, mis pani mu mõtlema, kas on tegemist lennukiga või UFO-ga. Mitte midagi peale tulede vilkumise näha polnud. Seega otsustasin telefoni igaks juhuks filmida, mis juhtub. Ja juhtus pilvedest välja lendav lennuk, mis lendas väga madalal Kureessaare Lennujaama maandumise põhjusel. Lisaks mõtetule videole, kuigi otsustasin selle siiski postitusse lisada, salvestasin galeriise juurde ka mõned hiljaaegu tehtud fotod, mis nähtavad (seal muidugi võib neid rohkem olla) ka mu FB kontol. Aga mis siis ikka. Nautige teksti, imetlege pilte, süvenege mõtetult mõttetusse videosse :plaks: , liikuge õues niipalju kui võimalik, sest sügis on üsna pea läbi ja siis ei saa sügist õhku nautida enne tulevat aastat :)

Ja vastuseks neile inimestele, kes on ja ei ole küsinud, mida tähendab lühend aka mitmes postituses – aka on inglise keelne lühend sõnast also known as, mis eesti keelde tõlgituna tähendab tuntud ka kui/kutsutud ka kui/ehk

Jagage postitust

Kommenteeri