/ oktoober 8, 2012/ Meelelelahutus, Tehnika/ 0 kommentaari

Jaa, käes ongi sügis. Viimasel ajal küll vihmased ilmad, eriti nädala keskpaik, kui vähemalt kaks päeva sadas nagu Amazonase vihmametsas. See vastu eile oli ilm enam-vähem normaalne, päike paistis ja päeval oli otse päikese käes väga soe. Mulle mõjus see veidi halvasti, tekitades peavalu.
Nii et kui hea sõber (vähemalt loodan seda!) paar-kolm taarat tõi ja kellega juttu sai aetud, just sel hetkel valitses kogu mu pead, nii välimiselt kui sisemiselt, nõrk rõhk peale, mis kokku üheks sõnaks annab peavalu (eks selle tekitas seegi, lisaks otsesele päikesevalgusele, peaaegu olematu magamine (jah, nüüd ma enam ei saa väita, et tudun, nüüd ikka magan :D ), kui uneajaks tuli maksimum 3-4 tundi :( );
Rääkides nüüd aga põhiteemast – parimatest ja omapärastest telefonihelinatest (vähemalt minu jaoks :) ) ning kõrgkvaliteetilistest taustapiltidest mobiiltelefonidele, siis jagan neid siinkohal ka teiega.
Helinaid saab kuulata allolevast pleierist, kus iga helina vahele jätsin 1-2 sekundilise vahe, et oleks parem mõista, kus eelnev helin lõppes ja sellele järgnev algab. Pleieris kõlavas failis ei ole kõiki helinaid, lisasin sinna omal vabal valikul need helinad, mis huvitavamad on.
Taustapilte (240*320), mis mõeldud eelkõige Nokia mudelitele, aga võib-olla sobivad ka teistele markitele, saab näha altpoolt galeriist.
Kui lubate, soovitan pleierist kõlava faili täies mahus lõpuni kuulata, sest teile meeldiv helin ei pruugi olla alguses ega lõpus ega keskpaigas.
Kõiki taustu ja helinaid (ka neid helinaid, mida pleieris kuulamiseks ei olnud) saab aga allalaadida .zip failina, mis tuleb failide kättesaamiseks lahti pakkida, siit: Moodne Mobiil
NB! Osasid taustu arvutid ei pruugi kuvada, siiski ei tasuks neid kustutada, sest telefon (peaks) ilusti näitama! Samuti on pilte antud galeriis vähem kui .zip failis.
Samuti sisaldavad mõningad helinad ebaeetilist (loe: roppu) teksti!

Nii et kuulake ja nautige :music: :ok3: :plaks:

Jagage postitust

Kommenteeri