/ mai 11, 2016/ Inimesed & ühiskond/ 0 kommentaari

Autoapteek

Foto: imarket.ee

Kahjuks pole mul olnud võimalust varem postitusi teha :( , kuna liikusin üsna tõsise terviserikkega haigla ja kodu vahet ja terve ei ole siiani, paranemine võtab veel omajagu aega, ent nüüd saan juba veidi paremini liikuda, ka valusid on vähem. Ja muidugi saan teha uusi blogipostitusi.
Igatahes, nagu varem lubatud sai, on see esimene selline tõeline videopostitus, kus piilume, mida sisaldab endast Olerexi auto esmaabikomplekt. Mis on seal sees? Kas on seal midagi üleliigset või midagi puudulikku? Või on kõik nii hästi tehtud ja pakitud, et midagi ei ole üle ega vähe?
Iseenest kasulik asi. Kunagi ei või teada, mis tee peal juhtuda võib ja esmaabikomplekt on see lisavarustus, mis peaks olemas olema igas autos. Mina isiklikult olen selle poolt, et seadus võiks panna kohustuse omada auto esmaabikomplekti mitte ainult juriidilises ehk ettevõtja või firma sõidukis, vaid ka füüsilises ehk eraisiku või tavakodaniku autos. Praegu aga on see jäetud iga inimese või perekonna otsustada, kas komplekt sõidukisse muretsetakse või mitte. Meie selle igatahes ära tegime ja allpool videopleieris siis videopostitus Olerexi autoesmaabikomplekti ülevaatamisest.
Video on vaadatav allolevas pleieris ja YouTubes.
Esmaabikomplekti on kokku pannud Estecs.

Jagage postitust

Kommenteeri