/ mai 1, 2016/ Loodus, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

CrennaTere 1.maid kõigile. Minu poolt kõigidele imelist 1.maid, Crenna Crenschuk või Crenschuk, nagu mina teda kutsun (tegelikult on nimi Crenna), soovib mitte imelist, vaid lõbusat koeruslikku 1.maid ja Armsake palus edasi öelda, et tema soovib kõikidele muhedat ja rõõmurikast 1.maid. Meie tööpüha ei pidanud, mitte keegi meist, erinevalt ametiühingutest ja “Seitsmeste Uudiste” toimetusest ja “Kättemaksukontori” osatäitjatest :lol: , küll aga tegin täna teoks mitu päeva plaanitud ja mõtetes ringi uidanud idee tuua autopagasi “sahvrist”, kuhu peidetakse paljud autoga seotud esemed (näiteks tulekustuti, tungraud, ohukolmnurk), tulekustuti otse pagaasi . Selleks sai muretsetud mõned kruvid ja seibid ning tuttav laenas akutrelli. Lasin sisse 2 auku, tulekustuti hoidik mutri, poldi ja seibiga kinnitatud, asetasin tulekustuti alusele ja voilaa! :ok3: see nüüd omal kindlal kohal hädaolukorraks vajaminemise korraks, samuti on seal juures, või noh… tegelikult selle kõrval veidi madalamal tasandil on siis esmaabikomplekt. Muideks, ostsin just seetõttu Olerexi esmaabikomplekti autosse, sest võrreldes teistega, mida olen uurinud enne ostmist, näitegs G4S omaga, mida meil müüakse vähemalt Rae poes, on Olerexi omal sees ka lahas, juhuks kui peaks juhtuma midagi, mis teeb viga või veel halvemal juhul – murrab käeluu või midagi. Aga Olerexi esmaabikomplektist autosse räägime lähemalt juba esmakordselt selle blogi ajaloos videopostitusena järgmisel korral. Siis vaatame, mis seal täpselt sees on ja mis võiks olla lisaks. Või on hoopis midagi üleliigset? Kes teab :hmm:
Aga olen rõõmsas meeleolus, sest ilmad on juba mitte enam kevadised, vaid täitsa suvised. Tõepoolest! Ma ei tea, ma ei oska öelda ega kommenteerida, kuidas on ilmad Eesti teistes otsades ja linnades, mandril, kuigi Erki Sarapuu sõnul, kes omakorda edastab EMHI töötajate infot, on ilusad päikesepäistelised ilmad üle Eesti. Ning “Suur komoodiaõhtu”, mis oli kordusena eetris päeval Kanal 2-s ning praegu TV 3-s “Pühapäev Sepoga” sobivad hästi kokku. Kusjuures õues oleks nagu tõesti suvine, sest hetkel on kell, kui kirjutan antud lauset ja kellaaeg 20:53, aga endiselt on valge, mis omakorda mind veidi segadusse viib. Millegipärast arvan kogu aeg, et kell on mingi 3 päeval alles. Aga vat, võta näpust või tõmba sõrmest, ei olegi 15, vaid on hoopiski 20 ja mitmekümneid minuteid pealegi :(
Muideks, vastuseks Sepo Seemani küsimustele, mis aastatel toimus Jüriöö ülestõus ja Madisepäeva lahing, on õiged vastused kusjuures ilma igasuguse välise abita, isegi ilma Wikipedia abita, 1343 ja 1217, kuigi sain targemaks, et Jüriöö ülestõus toimus 1343-1345 ja Madisepäevalahing 21.09.1217 (ma mäletasin 20.septembrit). Nii et ajaloos ma ka just kõige teravam pliiats pole, aga kõige nüridam nagu ka pole :blush:
Aga mis sii enam… kenat 1.mai õhtut ning kohtume juba järgmisel korral esmakordselt selle blogi ajaloos videopostitusena, kus teemaks karp lahti ja esmakordseks teemaks on siis just eelpool nimetatud Olerexi autoapteegi üle vaatamine, mis seal siis sees on, mis võiks juures olla ja mis on üleliigne. Ja muidugi see kõik ainult minu vaatevinklist.
Allpool aga väikene galeriikene meie viimase aja tegevustest :yes:

Jagage postitust

Kommenteeri