/ juuli 7, 2022/ Inimesed & ühiskond/ 0 kommentaari

Spläsh kampaaniaPraegu on Selverites (kui mälu ei peta, siis augustikuuni :hmm: ) Spläsh jookide kampaania, kus iga osaleja, ilma loosimiste ja nippide-trikkideta, kuigi ainukse liigutusena, ühe põhilise konksuna tuleb Instagrami üles laadida pilt, kus jood oma meelismaitsega Spläsh vett ning märgid hashtagiga spläsheesti (kirjapilt: @splasheesti).
Ja nii saadki ühe ostetud purgi ja selle ärajoomise eest tänutäheks 4-paki – igast sordist ühe joogi.
Nii otsustasin minagi katsetada, kas tõesti jagatakse osalejatele tasuta jooki või on tegemist pettusega.
Minu valikuks oli laimi-koola vesi ning peale pildi klõpsutamist ja Instagrami laadimist registreerisin oma andmed enda kontaktandmetega registreerumislehel. Vastutasuks, ülla-ülla, polnudki pettus :dancing: :clapping: , sain 4-paki nelja erineva maitsega: laimi-koola, mango-mandariini ning mulle meeldinud pirni ja sidruni-laimi maitselised veed, kuhu ei ole peale süsihappegaasi ja loodusliku vee lisatud suhkruid, säilitusaineid ega muid inimorganismile natukenegi kahjulikke aineid (kuigi süsihappegaas suures konsentratsioonis on meile, inimestele, ohtlik).

Proovisime Kelliga neid ning temale ei meeldinud, ka minule väga peale ei lähe, kuigi, jaaa (lugege: veidi kahtlev “jaaa”), tulevikus ei saa välistada mulle meeldinud maitsetega vee ostmist. Pigem saab takistuseks hind, mis on kõrgem kui Eiffeli torn meetrites, ning kindlasti ei ole selle vääriline… Nüüd juba euro ja pealegi :shocked2: . Aga katse eesmärgil korra elus 90 eurosenti (siis oli Partnerkaardiga sooduspakkumine koos pandiga) välja käia minult seitset nahka ei koori ja ära ka ei tapa ;D .

Spläsh kampaania
Spläsh kampaania
Spläsh kampaania

Spläsh kampaania

Jagage postitust

Kommenteeri