/ november 4, 2010/ Muu/ 0 kommentaari

Tänane päev on alanud kenasti, toredalt. Ärkasin mingi kell 10, misjärel sai veidi netis surfatud. Peale seda käisime Martaga Maximas kella kaheteistkümne ajal, pool kaks umbes jõudsime tagasi. Otsustasime veidi siribitskit teha Madise & Martaga. Plaan oli selline siis, et päeval ostame siidri mulle ja Martale ja Madisele õlu valmis ning õhtul tõmbame ninad täis. Neheh, nii ka juhtus. Näiteks hetkel ei ole ma just kõige adekvaatsemal ja neutraliseeritud olekus ehk mitte just kõige kainem, aga teinekord võib ju lubada. Eks? Esialgu, nii mingi õhta poole, mõtlesin ka prl. K kaasa kutsuda, et neid M & M-le tutvustada, aga olen suht kindel, et ta oleks keeldunud :( seetõttu ma seda ka ei teinud. Oleks muidugi olnud tore, kui oleksin teda kutsunud, aga mis seal ikka… Ehk teinekord… :blush:
Muud nagu ei toimunudki, kui eelpool kirjeldatud sündmused ja Homezone Foorumi uue kampaanialehekülje kujunduse valmistamine, mille loodan järgmise nädala alguseks valmis saada ja üles laadida, välja jätta. Ka Õiega, Marta õega sai  telefonitsi paar sõna vahetatud..
Seega on lõppkokkuvõtes olnud tore päev.
Mida aga veel enda suureks üllatuseks, samas ka suureks rõõmuks avastasin, oli Neiu K blogi välimuse peaaegu totaalne muutus, mis mulle väga meeldib. Ei ei, mitte et mulle kujundus meeldiks, pigem meeldib see, et midagi muutus. Muutused meeldivad mulle. Viskasin isegi kiire pilgu tema blogi vanematele sissekannetele, mis küll lühiksed, aga toredad…
Nii kurb kui se ka ei oleks, ei suuda mu aju hetkel muud inffi väljastada, mistõttu olen sunnitud hetkel kirjutatava postituse pooleli jätma, aga lähipäevil üritan Foorumi uue kampaanialehe kujunduse valmis saada, lisaks on plaanis kirjutada Sea triloogia kolmas osa, kus Seapoiss Edgar läheb Ameerikasse oma pruuti otsima.

Seniks aga tsaoo!!!!! :yes:

Jagage postitust

Kommenteeri