/ november 3, 2010/ Arvutid, Internet & muu elektroonika/ 0 kommentaari

Nii väga sooviksin täna kirjutada Sea triloogia kolmanda osa, kus Bigi Wigi pojakene Edgar läheb Ameerikasse otsima oma pruut Kristiinat, kes on otsustanud abielluda Chuck Norrisega. Paraku ei tule sellest täna midagi välja, kuna mõtteid lihtsalt ei ole. Üldse on minuga viimasel ajal midagi lahti. Tavaliselt suutsin olla väga pikalt üleval, kasvõi terve öö… Nüüd aga ei suuda ma seda. Hakkan vist kõige selle jaoks, mida maailmal ja elul mulle pakkuda on, vanaks jääma.
Aga mis seal ikka. Õnneks leidsin alternatiivi, millest kirjutada. Kuna Sea seiklustest ma täna kirjutada ei suuda, otsustasin wordle.net abil koostada selle blogi sildipilve.
Wordle.net avalehel klikkasin Create your own, sisestasin aadressi www.muleioleblogi.net ja jäin ootama serveri vastust. Väga huvitav sildipilv tuli.
Kui eelmine on tehtud täna hommikul, siis tegin sama protsessi uuesti hetk tagasi ehk pool seitse õhtal, kuid võrreldes hommikusega muutsin ainult kirja ja tausta värvi ning tulemused tulid vägagi erinevad.

Näiteks enim kasutatud sõnadeks (arvestades kogu blogi tekste) hommikuses pilves on “ja”, “ei”, “et” ning “on”, samas kui õhtuses pilves neid ei tundu sugugi olevat. Õhtuses pilves on enim kasutatavateks sõnadeks hoopiski “ma”, “selle”, “aga”, “kui”, “ta” ja nii edasi ja nii edasi. Ka nimi Zara on mõlemas pilves esindatud, kuid õhtuse andmete järgi on seda kasutatud veidi rohkem kui hommikuse pildi järgi. Milline ehtne lahedus, eks?
Allpool pildid võrdluse momentideks


Hommikul genereeritud sildipilv


Õhtul genereeritud sildipilv

Jagage postitust

Kommenteeri