/ mai 4, 2017/ Inimesed & ühiskond/ 0 kommentaari

Nii kurb, kui see minu jaoks ka ei ole, on mind taaskord otsustanud, maksku mis maksab, kas või läbi tule ja vee ja vajadusel isegi läbi kümne sentimeetrise Eesti talvise jää külastada tõbi, millel endiselt nimeks kurjakuulutav Nohu, kellel tõepoolest pole absoluutselt midagi teha, kui mind kiusata ja kimbutada.
Ilmselt sain töö juurest, mille tõttu ei jäänud mul üle muud, kui öelda ära üks parimatest töökohtadest, mida on mul au olnud terve oma elu jooksul teha. See oli lihtsalt võrratu! Aga mis seal ikka, mis läinud, see läinud :( .
Tegin ilmselt selle vea, et töökäigus higistama hakates läksin suht kohe teise samuti külma ruumi, nagu kõik teised ruumidki. Ja läkski vist tund võib-olla mööda, kui hakkasin vahet pidamata turtsuma nagu katkine käivituda mitte sooviv diiselmootoriga auto. Nüüd tean arvestada.
Aga olen siin end tiba turgutanud ja ravinud, kasutades enam jaolt medikamente, eelkõige just Sudafedi ninatilkasid, aga ka kuuma teed, enamasti kummelit ning võimalikult palju tuleb puhata, mida ma antud hetkel tegelikult ei tee. Muidu poleks midagi, kui see kuradi nohu silmadesse, raisk, ei lööks. Paraku juba viimased 17-20 aastat olen sellega pidanud leppima. Kahjuks tuleb seda teha järgmised aastakümned, põhimõtteliselt kuni surmani :( .
Samuti proovin täna ilmselt ära kartulikeeduauru või eukalüpti eeterliku õli auru, mis samuti kergendab nohu korral hingamist. Lisaks soovitatakse ka sauna ja/või vanni, mis lükkavad selle viimasegi tati, mis kuskil taga peidus on, liikvele. Kanget tšillipipart, mis varem on palju aidanud, ei ole kusagilt hetkel võtta, seetõttu tuleb selleta läbi ajada :( .
Aga lisaks pidi tervenemisele ja muidu heale tervisele positiivselt kaasa aitama regulaarne seks, sest suurendab mingusiguste antikehade hulka, mis kaitsevad eelkõige viiruste ja külmetuse eest, samuti parandab vereringet, kuna parem vereringe aitab hapnikul naharakkudeni jõuda…
Aga ega mul muud polegi. Tiksun siis kodus vaikselt. Täna ja praegu on olukord ja tervis parem kui eile, kuid päris korras ja terve veel ikkagi pole.

Jagage postitust

Kommenteeri