/ märts 26, 2014/ Arvutid, Internet & muu elektroonika, Arvutimängud, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Hitman: AbsolutionHitman: Absolution” on siis mäng tõelisest palgamõrvari tööst, kus vaikus maksab ja rahal hinda ei ole. Maailma surmavaim ja seetõttu ka kardetuim palgamõrvar – Agent 47 – on valmis oma elu kõige võimatumaks missiooniks: tappa usaldusisik Diana Burnwood ja kaitsta noort tüdrukut Victoriat Agency eest, kes ei ole valmis peatuma millegi ees, et tüdruk tagasi saada.

Jah, mäng on hea, ei nõustu sugugi nende osaga rahvastikust, kes leiavad “Hitman: Absolution” olevat veidi üle pingutatud. Minu jaoks oli mäng isegi reaalsem, mitmetele pisidetailidele oli pööratud tähelepanu, need lihviti viimse piirini. Ka instinkt, mida varasemates Hitman seeriates olnud ei ole, ei ole minu meelest üldse üle pingutatud, nagu teatud osa mängijatest ja mängu fännidest arvanud on. Jah, ta võib-olla teeb mängimise veidi lihtsamaks, ei pruugi osade jaoks olla piisavalt väljakutset, kui Agent 47 instinkti jälgib vastaste liikumist, kuid kellele ei meeldi, ei pea ju seda kasutama. See on vaba voli, mitte kohustus.

Mina kui Hitman austaja, ei saanud jätta mängu proovimata ja nii saigi terve mäng läbi tehtud, kusjuures mõningaid ülesandeid olen mängingud veel kord, et avastada erinevaid taktikaid ülesande täitmiseks.
Mõni missioon oli parem kui teine, mõni jällegi veidi halvem kui mingi muu missioon, huvitav siiski. Missioone, mis tõesti pinget pakkusid, oli mitmeid, nende seas “A Personal Contract”, mis ühtlasi oli ka mängu tutvustav ja õpetuslik missioon, kuidas Hitmani mängida ja kuidas kõige paremini skoorida, “The King Of Chinatown”, “Terminus”, “Rosewood”, “Shaving Lenny”, “Fight Night”, “Attack Of The Saints” ja veel mõned. Eriti huvitavad olid missioonid, kus pidi liikuma pimedas, aga ei tohtinud kiirte ette astuda.
Nii et tore mäng, mina aga ei jätnud peale mängu lõppu Hitmanit lohakile, vaid otsustasin teha omapoolse intro (tutvustuse) mängule, mis sisaldab kaadreid ka reaalsest mängust.
Intro valmimine võttis aega peaaegu 2 kuud, vahepeal olid mõtted täiesti kadunud. Mitmel korral vahetusid klipid, vanemad asendasin uuematega, nihutasin neid erinevatesse kohtadesse ümber. 30. detsembril 2013 sai intro lõplikult valmis ja sellest päevast alates on see vaadatav YouTube’s ja sellel leheküljel allpool, samuti koos teistega introde ja miksidega leheküljel Introd & ja Mixid.
Nagu teiste introdegi puhul olen siin kasutanud mitmel korral horisonaalefekti ehk efekti, mis näitab kindlat kaadrit vastupidiselt, samuti olen üht klippi kasutanud Eesti oma rocki vendade muusikavideost – Terminaatori “Juulikuu Lumest”, mis tegelikult oli lihtsalt katse näha, kuidas klipp videosse ja kindlasse kohta sobib. Katsetamisel selgus, et isiklikult minu meelest sobib valatult. Nii see ka sisse jäi. Tunnuslooks ei ole ühegi “Hitman” seeria tunnuslugudest, küll aga on see seotud filmiga “Kariibi mere piraadid”. Taustaks olev lugu on siis remix “Kariibi mere piraatide” tunnusloost…

Nüüd aga nautige “Hitman: Absolution” introt :plaks: :ok3:

Jagage postitust

Kommenteeri