Selle lehe kaudu saate mu blogisse edastada reklaamisoovi, mis reklaamib Teie ettevõtet, veebilehekülge, tooteid, teenuseid jms. Lihtsalt täitke allpool olevad nõutud väljad (paksu kirja ja tärniga) ja vajutage “Edasta soov”.
Kodulehekülg väljale kirjutage aadress, kuhu reklaam viitama peaks, ning Banneri URL reale lisage täispikk banneri aadress. Ilma bannerita, välja arvatud postitusreklaamis ja blogrollis, reklaami lisada ei saa. Samuti tutvuge enne reklaami edastamist kasutustingimuse lehega.
Kuid enne ankeeti täitmist ja tellimuse edastamist, lugege palun läbi reklaamnõuded. Selle järgi saate aru, kas Teie lehekülg sobib mu veebipäevikusse ja nende erilehtedele või mitte.

Jälgige, et reklaam ei sisaldaks:

  1. pornograafilist ega erootilist materjali;
  2. tubaka, alkoholi ja narkootikumide propageerimist;
  • Tellimust ei rahuldata, kui reklaamis ei sisaldu eesti keelt;
  • Kirjale võib juurde lisada manuse ainult .swf, .png, .jpg, .jpeg, .gif, .tiff formaatides. Reklaamfaili aadress tuleb eraldi kirjutada reklaamfaili ribale täispika aadressiga failile või tuua see täielikult välja viimases nn. vabas vormis lahtrid.

Administraatoril on õigus keelata bannerite näitamisi või nende kuvamisest esmakordsel vaatamisel keelduda, kui need lähevad vastuollu kahe esimese reegliga või mõlemaga korraga ja heade tavadega!

 

Reklaamis kasutatavad keeled*(required)

Reklaamitüüp(required)

Kas reklaamis sisaldub...*(required)

Jagage lehekülge