Staarisadu Kuressaare Lossihoovis

Looduskaitse alguseks loetakse 14. augustit 1910, kui Artur Toomi eestvõttel sündis Vaika linnukaitseala, mis oli ka Baltimaade esimene kaitseala. 2010 aastal täitub 100 aastat Eesti looduskaitset. Selle tähistamiseks otsustati korralda tasuta suur ja siiras looduskaitsele pühendatud kontsert Kuressaare Lossihoovis, kus lavale astusid vanameister Tõnis Mägi oma igihaldjate hittidega ja Birgit Õigemeele ning Jana Kase järel Eesti kolmas superstaar Ott Lepland

Loe edasi

Staarautod (1/2)

Pole juba tükk aega midagi kirjutanud. Eks inspiratsiooni vähe olnud, teisalt ei ole ka viitsinud. Nüüd aga teen teoks oma mitu päeva plaanitud postituse staarautodest ehk postitus maailma kuulsamatest autodest. Esialgu, ma usun, piisab täiesti 9 masinast. Volkswagen Beetle (1963) See masin, millel sünniaastaks 1963aasta Saksamaa, peaks olema tuntud paljudele eestlastele kahe punase ja kahe sinise triibu, maalitud kapuutsi, ukse,

Loe edasi

Unistamine võimatust

Miks ma unistan? Miks unistan kellegist, keda ma tegelikult kunagi kätte ei saa? Loogens ju, et iga inimene unistab võimatust, aga miks olen mina see, kes unistab ühest neiust, kes tuli, oli ja nägi ning lahkumisel võttis kaasa mu südame, seda kahjuks tagastamata?. Siiamaani ei ole ma aru saanud, miks pidin olema just mina see, kes temaga bussijaamas kell 12.20

Loe edasi

Minu imepärane reis Kuressaare poodides

Täna oli ilus päev. Vihma ei sadanud, tuult ka praktiliselt ei olnud. Nii ma siis võtsingi ette oma päevase reisi poodidesse, et selgitada välja, kus on suurem ja odavam valik häid suuri torte. Esimesena võtsin ette Maxima. Kena kauplus, kahe X-iga ja puha, aga tortide osas on see ettevõtte küll kiviajas. Isegi erinevaid kondoome oli rohkem kui torte. Ja hinnad

Loe edasi

Oh mind küll…

Oh mind küll… Mõned kuud tagasi tulin Rae poe poolt koju ja teiseltpoolt teed kõndis mulle vastu blond neiu, kes tuli just Õuemajast ja kes ütles vägagi sümpaatselt mulle tere ning, kui õieti mäletan, isegi naeratas. Tol hetkel ei teinud sest väljagi, kuna pidasin seda eelkõige naljaks ja ei võtnud neiu sümptaatsust tõsiselt. Just seetõttu, et mandril elades on just

Loe edasi

Paluks abi!

Käisin mõned päevad tagasi YouTubes ja leidsin sealt RTL sarjade reklaamid. Paraku ei valda mina saksa keelt, seega oleks huvitav teada, kas selle blogi lugejate seas leidub ka saksa keele oskajaid? Ehk oleks keegi nii hea ja tõlgiks mulle, mida järgnevas kolmes videos räägitakse? A-Rühm: http://www.youtube.com/watch?v=bw2a3PEw-zw [stream provider=youtube flv=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3DzVTI2xxlXF8 img=x:/img.youtube.com/vi/zVTI2xxlXF8/0.jpg embed=false share=true width=385 height=300 dock=true bandwidth=high autostart=false opfix=true /] [stream

Loe edasi