/ juuni 12, 2010/ Arvutid, Internet & muu elektroonika, Inimesed & ühiskond/ 0 kommentaari

Tervitused kõigile!

Olete sattunud mu veebipäeviku Mul ei ole blogi kõige uuemasse ja värskemasse veebikotta.
Lisaks tavablogile, sisaldab see lehekülg paljus infit minu kohta. Olen lisanud mõningaid viiteid ajaleheartiklitele, kust minu nimi on aegade jooksul läbi käinud. Neid on tegelikult rohkem, kui siia lisanud olen. Otsustasin, et kõiki, eriti Abja-Paluoja ja Halliste valla ning Mõisaküla linna ühisele ajalehele Lõuna-Mulgimaale ma viidet ei lisa, kuigi enne Saaremaale kolimist olen ka selles lehes nii mitmelgi korral raskejõustiku uudistega ajalehte sisustanud. Vanas blogis tehtud postitused minu osalemisest Eesti Televisiooni eelmise aasta uues saates “Tööotsija” on nüüdsest sel lehel alati kättesaadav, kui kellegil selleks vajadus või soov tekkima peaks.
Veel üheks suurimaks uuenduseks, mida vanas blogis ei olnud, on mõningate luuletuste avaldamine. Eelkõige just sellised luuletused, mis mul kõige paremini on välja tulnud ja mis mulle enim meeldivad. Kindlasti on neidki, kes kuulanud igal pühapäeval kell 22:00 Raadio 2-e saadet “Sinu Saade”, mille juhiks on Sven Maibaum. Kõik mu sinna saadetud ja ette loetud luuletused on nüüdsest saadaval ka siin lehel, nii tekstis kui lausa helis.
Samuti jagand sel lehel teiega kõike muud omaloomingut. Nendest suurem osa on muudetud teleseriaalide introd. Ka Terminaator Web Live! videokogu on tagasi. Seega on leht pigem personaalsem kui varem;
Veel olen juurde lisanud head meelelahutust, ma usun, kõigile. Näiteks leiate siit TV-kava, mis ei ole päris selline, mida oleksin tahtnud. Samuti saab abi kodulehe loomise alal, kui selleks kellegil tõesti vajadus peaks tekkima. Ka tuntumaid aforisme, Orkuti õnnelauseid, hotellide tuleohutust, jututuba, 10 parimat eurolaulu, anekdoote  ja veel nii mõningaid huvitavaid lisasid sel lehelt leidub, kui ainult veidi ringi vaadata ja selle leheküljega lähemalt tutvust teha.

Teeksin väikese ülevaate ka lehekülje loomisest ja selle tekkimisest ja valmimisest.
Esmalt alustasin bloggimist vana blogiga aastal 2009 maikuu teisel poolel. Kuna enda arust sain selle blogi pidamisega väga hästi hakkama, otsustasin sel aastal luua oma blogi isiklikule veebiaadressile. Üheks põhjuseks oli blogi kujundus. Friendster’i serveris olid kindlad kujundused, mida blogimisel kasutada sai, ent mulle need eriti ei istunud. Kahjuks aga ei saanud sinna kujundusi ise juurde lisada.
Aga oma blogisse, mida haldan täielikult mina, kui see jookseb WodPressil, siis saan teha kõige seda, mida blogimise juures tähtsaks pean.
Teiseks põhjuseks tekkis meeletult suur soov viia veebipäevik isiklikule aadressile, milleks sai www.muleioleblogi.net. Seegi on tehtud :ok:
Kindlasti lisan siia veidi uusi lehekülgi ja muud kasulikku juurde, ent nendega on aega.

Kergitades veidi saladuseloore, siis peale jaanipäeva teen kokkuvõtte taaskord ühest eksperimendist, mis seekord puudutab naiste ja mehevahelisi suhteid, kõige rohkem siiski rikkaid mehi ja vaeseid mehi. Keda soovivad naised rohkem – kas rikast või vaest meest? Seda aga alles peale jaanipäeva. Ja ühel hetkel tuleb välja ka saladus , kuidas täpsemalt sai alguse muleioleblogi.net. Kuid kõigeks on vaja kannatust, iga asi omal ajal;
Nüüd vaja veel lisada siia üks kood, UMWPBRRW, blog.tr.ee jaoks ja peale seda, ma väga loodan, on see blogi blog.tr.ee blogide nimekirjas.

Tere tulemast :)

Jagage postitust

Kommenteeri