/ aprill 20, 2016/ Pehmed & karvased/ 3 kommentaari

CrennaTeate ja mäletate ju küll, kes on Crenna. Crenna siis meie väike numpsik kutsake, kes juba 27.juulil saab kaheaastaseks. Mõelda vaid, kui kiiresti aeg läheb. Me oleks ta nagu eile alles toonud :lol: (tema meie perre tuleku lugu), nüüd on ta aga juba enam kui poolteist aastat vana.
Crenna nime saamine aga ei olnud nii, nagu võib-olla teistel kutsakestel, et pakume mõned nimed välja ja see jääb, millele reageerib. Või nii, nagu mingi osa rahvastikust lemmikloomadele nimesid panevad, et omanikud mõtlevad nime välja ja jätavadki selle.
Meil juhtus aga nii, et ei reageerinud ta ühele ega teisele, ei kolmandale ega neljandale nimele. Nii oligi ta algselt üldse nimetu. Tol korral aga juhtus nii, et Kanal 11 (või oli see hoppiski Starmani kanal Sony :hmm: Seda ei mäleta enam täpselt) näitas üht mu igihaljast lemmikut – “sõpru”. Seal oli üks episood, kus sõpradest igaüks kinkis Rossi ja Racheli tütrele, Emmale ühe kingituse. Näiteks Joey luges talle tema lemmikraamatut. Phoebe otsustas aga kirjutada lühilaulu. Kas mäletate, mis laul see oli? Allpool, posituse lõpus olev video aitab sul selle meelde tuletada. Just selle laulu abil saigi Crenna nimeks Crenna. Kohe esimese kutsumise peale reageeris. Ja nii see ongi jäänud – Crenna on siiani Crenna. Ja endiselt meie pere austatud liige!

Kuidas on teie armsakesed oma nime saanud? Jagage seda kommentaariumis!

Crenna
Jagage postitust

3 kommentaari

  1. Võtsime emale varjupaigast valge kassi. Kassil oli varjupaigas juba nimi pandud, Moody, sest ta oli nende meelest tujukas ja alati ei reageerinud kutsumisele.
    Ema saigi varsti aru, et kass on hoopis kurt – ta ei kuule üldse midagi, nimest rääkimata. Valgete kasside sage geneetiline eripära.
    Aga kass sai nimeks Figaro. Figaro siin, Figaro seal – ta jõudis igale poole. Väiksed lapsed aga ei suutnud Figarot välja hääldada ja kutsusid kassi Sigaroks. Sigaro jäigi ta nimeks ja siiani ta ei reageeri sellele, aga kõik kutsuvad seda kassi juba aastaid nii :D

  2. Nii see ongi – kui loom ei ole nime omaks võtnud või pole sellele üldse või kunagi reageerinud, siis üldjuhul ei juhtu seda ka tulevikus. Laste pandud nimi on küll vahva, kuid mulle meeldis rohkem Moody :yes:
    Aga su ema? Kuidas talle toodud kass meeldib ja mis nime siis tema kasutab? Moody või Figaro või hoopis Sigaro, nagu lapsed?

  3. Kõik kutsuvad Sigaroks, aga Sigarol on ükskõik, sest ta ei kuule :)

Kommenteeri