/ juuni 19, 2010/ Tarkvara & Riistvara/ 0 kommentaari

Mina, kes ma enamus ajast kasutan muusika kuulamiseks JetAudiot, kuigi harva ka Windows Media Player’it, hakkasin alles täna mõtlema, kas JetAudiol ei olegi pluginat nagu WMP-l, mis laseb teistel messengeris oljiatel näha, mida parajasti kuulan. Kusjuures ei leidnud :( Need lingid, mis paljudes foorumite aruteludes pakutud olid, paraku ei funganud enam. Seetõttu otsustasin alla laadida muusikapleieri uusima, 8.04.1000 Plus VX versiooni. BitComet tõmbas selle imekiirelt mu masinasse, seejärel avasin kausta, installeerisin, ja siis avasin programmi. Ja mis ma avastasin konfiguratsiooni (Preferences) avades? Sel versioonil MSN plugin sisse ehitatud. Milline rõõm! JUHUUUU!!!!!!!!! :megahappy:
Nii et mu MSN listis olevad tegelased – kui peaksite nägema, et kuulan muusikat, siis teadke, et kasutan selleks JetAudiot.
Kui teid huvitab, miks kasutan just JetAudiot, miks aga mitte näiteks WMP-t, Winampi või mõnda teist muusika kuulamisplayerit, siis põhjuseid ei tule kaugelt otsida – temas on lihtsus, mugavus. Lisaks veel väga vastuvõtliku ja üldiselt sellise hea kujundusega pleier. Proge mängimisvõime mängida mussi 24/7 on just see, mida vajan.  Ei mingit kokku jooksmist erinevalt WMP-st. Winamp ei ole mulle kunagi meeldinud. Lisaks on sel mitu võimalust programmi kuvamiseks – kas goto tray, mis ei sega tähtsate toimetuste juures või toolbar, mis on küll nähtaval ja kust saad vaadata, mis lugu parjasti käib, kui seda mingil põhjusel ei tea, kuid ei tohiks eriti segada. Vaikimisi pannakse toolbar ülesse, aga saad seda suunata ka mujale (alla, paremale, vasakule). Mulle igastahes meeldib, soovitan Sullegi :ok:

Jagage postitust

Kommenteeri