/ detsember 13, 2016/ Meelelelahutus, Vlog/ 0 kommentaari

Londoni ilutulestik. Allikas: Daily Mail Online

Lisaks talvekuule ja peatselt saabuvatele jõuludele ei ole kaugel mäe taga ka aastavahetus. See kõige magusam aeg, mil paljud tahaks rakette lasta, ilutulestiku vaatemängu teha ja paugutada nii, et maa must, suitsuhais igal pool üleval ja taevas värvilisem kui spektrivärvid kokku. Paraku on neid, kes ei saa lubada või lihtsalt ei soovi vaatemängu teha, vaid seda lihtsalt vaadata ja nautida. Ka meie Armsakesega pole kunagi sellega tegelenud, kuid nüüd otsustasime, et ah! mis seal ikka proovime sellised lihtsamad ära. Nii ka tegime. Ostsime Aurigast juba vähemalt nädal aega töös olnud Arnika Ilutulestiku putkast mingid tooted, mille nime paraku enam meenutada ei suuda :( :blush: , aga sellest pole katki midagi. Ootasime siis pimedat aega ning käisime mere ääres kõike seda proovimas ja katsetamas.
Meie olime muretsenud sellised lihtsamad ja tunduvalt odavamad ilutulestikud, kuna lihtsalt tahtsime näha, kuidas need toimivad. Nii saigi muretsetud kaks praktiliselt sama toodet erineva suurusega pakendis: suur ja väike. Ettevõtte esindaja (loe: müüja) väitel ei ole väiksema pakendi sisu nii efektne, kui seda peaks olema suurem pakend. Põhimõtteliselt samad tooted. Lihtsalt ühes pakendis nõrgema efektiga ja teises pakendis änksama efektiga tooted.

Nii sõitsimegi pimedas mere äärde, kaasas tulemasinad ja kolm kaamerat, millega plaanisime videot filmida. Neist viimase ehk kolmanda kaamera ehk auto pardakaamera jätsime meelega peale auto seismajätmist tööle, et võimaluse korral saaksin teile näidata videopilti ka auto salongist. Paaril korral seda allolevas videos ka kasutasin.
Arvestades, et olime mere ääres, ei olnud tuul sugugi nii tugev, kui esmalt arvasime, kuigi veidi probleeme ilutulestiku põlema saamisega oli. Sealjuures mängis oma rolli muidugi ka see, et tulemasinad hakkasid tühjaks saama :(
Kokku oli meil 7 ilutulestikku ehk seitse pauku. Paraku juhtus aga nii, et Armsake oma telefoniga ei saanud korralikult kaadrisse ühtegi lasku/pauku ning mina järsku avastasin, et selle asemel, et filmida ilutulestikku, filmisin hoopis ennast, kuna sisse oli lülitatud esikaamera (millest aga pimedas kohe aru ei saanud :( ). Lisaks ei avaldanud nad suurt muljet. Ka ei ole kummalgi pakil eriti vahet, sest suuremas pakendis sees suuremad ja väiksemas pakis tiba väiksemad torud kui suuremas pakendis, kuigi pean ausalt tunnistama, et viimane pauk, mis videos ka olemas, oli parem kui kõik eelnevad 6. Muidugi ei tasunud eriti midagi suurt ja head oodata, tegemist ikkagi üsna odavate Arnika toodetega.
Allpool aga lühike video klassikalise jõululoo omapärase remixiga.

Jagage postitust

Kommenteeri