/ aprill 21, 2014/ Filmid & sarjad, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Knight Rider EstoniaKas teie, lugejad (ja ka mitte lugejad), olete kunagi mõelnud, missugune näeks 80-ndate kultussarjast “Knight Rider” pärit rääkiv automatiseeritud K.I.T.T. välja tänapäeva Eestis? Võib-olla on ta maskeeritud tavaliseks 2013.aasta Peugeot Partneriks või Mercedez-Benz Sprinteriks? Või hoopiski lennukiks, kus on rohkem elektroonilisi vidinaid kui Eesti elektroonikatööstuses ja Samsungi tehases Lõuna-Koreas kokku? Või kohtab teda üsna sageli maanteedel liikumas vene Ziguli või sapakana? Tegelikult mitte, ha-ha-ha ;D , kus te sellega, nii nagu 80-ndatel, täpselt sellisena on maailma tuntuim imeauto ka säilinud. Või noh peaaegu sellisena. Värvus endiselt must, kuju üsna sarnane originaalile, siiski mitte identne koopia, isegi mark peaks olema sama (ei taha kuidagi uskuda, et see Toyota või Honda oleks). Kaks esituld peidus kapoti sees ja tulevad õue pimedasse aega valgust näitama ainult siis, kui talle antakse vastav karm koheselt täitmisele kuuluv korraldus. Tagumised tuled on hoopis teistsugused, kui originaalis.
Tol ajal, 80-ndatel siis andis K.I.T.T.-le hääle William Daniels, keda mehe tungival soovil kunagi tiitrites ei kajastatud, peategelast Michael Knight’i kehastas David Hasselhoff, kes just tänu sellele sarjale sai üleöö paljude iidol, kurijategijate hirm ja kultusstaar, kelle populaarsus tänaseni on säilinud, eriti Saksamaal. Samuti oli just tema see, kes aitas looga “Looking For Freedom” kaasta Berliini müüri lagunemisele.
Siin mõningaid pilte maailma tuntuimast Pontiac’st 1980-ndatest kultussarjast “Knight Rider” tänapäeva Eesti võtmes. Pildid tehtud Saare Kütuse tankla juures Kuressaares.

Kuid mis ma ikka siin teda kirjeldada üritan. Fotod fotodena galeriis ja pilt helina ja fotod liikuva videona videopleieris on märksa paremad sõnad, kui mu sõrmede abil siia kirjutatud tekst.
Et vaadake pilte galeriis ja videot videopleierist ning avaldage arvamust kommentaariumis, kui palju või vähe see masin originaal “Knight Rider”’ile sarnaneb!


Jagage postitust

Kommenteeri