/ aprill 23, 2012/ Inimesed & ühiskond/ 0 kommentaari

Tere üle pika aja. Läbi on saamas selle aasta esimene ja viimane aprillikuu ning üsna pea on algamas maikuu. Veidi aega veel ning siis ongi kätte jõudmas jaanikuu.
Aga sinnani on veel aega…;
Minu peaaegu 2 kuud, mil olen teinud heal juhul 1-2 postitust, on kulgenud üsna töiselt. Hommikul 7-e bussiga tööle ja häälega tagasi. Ja nii 5 päeva nädalas, esmaspäevast reedeni. Ainus omamoodi vahva selle juures on, et ma olen kollektiivis ainus meestöötaja – kõik ülejäänud on naised. Ja siiamaani ei tundu midagi hullu olevat. On küsitud, mida arvan ja kuidas mul enda meelest töö edeneb, millele muidugi otsest vastust ei taha anda, sest leian, et ma ei ole õige isik hindamaks oma töö kvaliteeti (ja kvantiteeti), pigem peaks seda tegema kõrvalseisjad, naistöötajad, kuna nemad näevad kõrvalseisjana head ja halba töötulemust paremini. Mina olen oma töös 100% kinni, silmad harjuvad kõigega, mistõttu ei pruugi mina märgata kõike, mida nemad. Seetõttu saavadki vastuseks, et “arvan, et hästi” või “ma ei oska öelda, pole vist viga”. Aga tõesti, kurta ma ei saa. Ma ei oleks uskunud, et kunagi selle töö peale satun, rääkimata sellest, et see töö natukenegi meeldida võiks. Aga võta näpust või tõmba sõrmest – veidikene siiski meeldib. Üllatuseks minulegi;

Lisaks põhitööle sain poolteist kuud kokku miksida uut introt, mis tehtud komöödiasarjale “Sõbrad” (Friends Intro #2) ning mis lõpliku viimistluse ja lõppsalvestuse sai reedel, 20. aprillil. Selle introga oli parasjagu pusimist, kuna väga tihti jäi puudu klippidest, mida võiks kasutada, mis tõttu sai allalaetud ja YouTubest vaadatud erinevaid episoode, leidmaks mõnd head klippi. Ka taustalugu vahetus protsessi käigus kolmel korral (lõppversiooni jäi viimane ehk kolmas versioon, mis on sarja tunnuslugu süntesaatoril). Ka tiitrites oli mitmeid muudatusi: esimene tiitri font oli “Loki Cola” (Coca-Cola kirjastiil), teine font nimega “Academy Engraved LET”, neist kasutusse jäi viimati nimetatud versioon, mida hästi vähekene siiski kahetsen, kuna Loki Cola oli vahvam ja omapärasem, samas oli tema miinuseks suure algustähe kasutamisel S-tähe osaline puudumine (vähemalt mulle ta kuidagi ei meenutanud S-tähte :( :blush: ). Aga intro, mille kohta on konstruktiivne kriitika oodatud kommentaariumisse või YouTube’i, tuli välja selline:

Vot nii on möödunud minu senine aeg. Kohtumiseni!

Jagage postitust

Kommenteeri