/ detsember 5, 2016/ Inimesed & ühiskond, Loodus, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

KuusepuuJõulukuu on käes… Kõik, eriti lapsed kindlasti ärevusega ootavad jõule, et imelise rohelise puu alt otsida ülesse just talle tehtud jõulukink, see avada ja sellest nõrkemiseni rõõmu tunda. Või kui mitte jõulupuu alt, siis millegi muu alt või kuskilt mujalt. Erinevalt teistest blogijate jõululoosis osalejatest ei pane ma kirja, mida oleks vaja või mida sooviksin… Küll aga olen ärevil ja uudishimu on suur, kes mulle (või Mul ei ole blogile) kingi teeb ja mida pakikene sisaldab. Lisaks olen selle blogiga tegelenud juba 7,5aastat ja selle ajaga postitusi kirjutatud paljudel ja erinevatel teemadel, mistõttu peaks paki tegija minust enam-vähem pildi saama. On ju postitusi palju sellest, millest olen unistanud või mida sooviksin kunagi osta või omada. Ja veel paljust muust! Aga eks nende postituste läbi lappamine on omajagu aeganõudev töö :)
Ma aga tean täpselt, mida kinkida sellele tublile naisblogijale, kes õnneks ei ole ilublogija, sest ausalt ei öeldes ei tea ma nendest tuhkagi, kuna ei loe ega jälgi endale teadaolevalt ühtegi iluboblogija veebipäevikut;

Aga meie Armsakesega oleme ajast tüki maad ees, lausa paar nädalat, kuna tõime varakult koju ja tuppa imelise rohelise jõulupuu – kuusepuu, mille tuppa toomise traditsioon väidetavalt sai alguse Saksmaaalt. Tegelikult meid üldse ei koti, kust kuuse tuppa toomise traditsioon alguse sai, meid huvitab kõige rohkem see, et mitmete toredate puude seast valisime pimedas välja selle ühe ja õige, mis meie jaoks tol hetkel tundus õige ning mille siis auto katusele panime ja pukseerimisköiega katusereelingute külge kinnitasime, kuna muud kinnitusvahendit polnud, ning sõitsime minema. Vaikselt ja rahulikult. 50-60. Ka 90-ne alas. Ikka rahulikult. Peale koju jõudmist sai kuusekene saetud õigesse mõõtu, arvestades kuusejala mõõte, kuuse ehitust, kõrgust lae ja põranda vahel ja siis lisasime sellele kardad, ehted ja muidugi lambikesed, mis öösiti, kui kõik normaalsed inimesed puhkavad ja magavad, meie korteri aknast välja paistab ning kõigile ebanormaalsetele tujuküllast meeleolu pakuvad.
Erinevalt näiteks meie alumistele naabritele ei ole meil kindla valemi abil vilkuvaid tulesid, on tavalised lihtsalt põlevad lambikesed jõulukuuse peal. Lisaks sellele erinevad kardad, mille Armsake kahe X-ga Maximast ostis ja lisaks veel mingid ümmargused ehted, mis koos Kelliga kuuseokstele asetatud sai.
Muidugi ei unustanud me jõulupuud kui elavat puud ja valasime kuusejala sisse ka vett, et puukene alati soovi korral juua saaks.
Siiski panime kuusevalikuga veidi ämbrisse :( :blush: , sest pimedas tundus kuusk väga tihedate okstega ja tunduvalt ilusam, kui see kodus valguse käes on. Ei, ma ei ole pettunud ja seda Armsakese enda sõnul ei ole ka tema, kuna ehetega on ta ikka ilusam, küll aga üritame olla tagant järgi targemad kui poliitikud, kes kunagi aru ei saa, et nad on lollid, ning järgmisel aastal valime puud hoolikamalt ja suure tõenäosusega pöörame nendele rohkem tähelepanu.
Aga mis siin enam. Mõned kaadrid (lisaks taustaks kõlavale jõululoole) postituse lõpetuseks kaaaa…
Mis ajal Teie toote või (juba) tõite koju kuusepuu?

Jagage postitust

Kommenteeri