/ oktoober 8, 2013/ Pehmed & karvased/ 0 kommentaari

Tuvid

Allikas: carolinesykes.co.uk/newstuff/pops/2-pigeons.html

Laupäeval, vist oli laupäev, kui sai käidud raamatukogus korraks ja internetipunktis (AIP), kus aitasin tuttaval paar kirja ära saata ning sealt tagasi tulles kohtasime Keskraamatukogu ees toredaid tuvisid, kes süüa otsisid. Kuna just enne olin poes käinud ja saia, lisaks paljule muule :wink: , ostnud, otsustasin neid armsaid ja vahvaid lendlevaid olevusi veidi sööta. Juhtus aga nii, et just need samad lendlevad välimuselt armsad ja tegudelt vahvad olevused leidsid, et neil ei ole targemat teha, kui üksteisele nokaga virutada, tiibu saputada ja kaaslasele õpetust anda, kes tegelikult maha visatud saiatüki endale peaks saama.
Kuid, nagu on väidetud ka vanasõnas, ahnus pidi upakile ajama. Nii juhtus ka nendega, kui kahe tuvi mõlema kakluse ajal, millest esimest lindile ei ole jäädvustatud, tuli vares ja lendas tuvide toiduga nelja tuule poole.
Niisiis saigi kaamerasilm ühe kakluse, mis, muideks, oli tunduvalt karmim, maha magatud, ent teine, mis ei olnud nii karm kui esimene, sai jäädvustatud ka telefoni mälukaardile. Ja miks mitte jagada seda lõbusat videot ka teiega. Muidugi võib video tunduda veidi kurb, kuigi tegelikult ta seda ei ole. Eks see tundu olevat niimoodi taustaloo pärast, samas jälle ei saanud ma kuidagi jätta seda lugu kasutamata (kuigi sai proovitud ka teisi lugusid, mis minu meelest ei sobinud nii hästi), kuna tundus sügavalt, et just see taust sobib antud videole…;
Minu filmitud on siis esimene klipp, teine on võetud YouTubest. Ikka selleks, et oleks näha rohkem tuvide omavahelisi võimuvõitlusi, kui nad teineteise peale mistahes põhjus(t)el pahased on (muidugi antud klippides ei raatsi nad toitu üksteisega jagada!).
Aga mis ma siin enam ikka kobisen. Võtan oma sõrmekesed klaviatuurilt ära ja lõpetan selleks korraks;
Siin siis video tuvide näited sellest, kuidas tuleb õpetust anda kaaslasele, kui see soovib su saia palukest, seda kõige viimast saia palukest omale napsata

Jagage postitust

Kommenteeri