/ september 8, 2018/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus, Vlog/ 0 kommentaari

Juba niikaua aega on möödunud viimasest blogipostitusest: koguni üle kuu aja, ent nüüd oleme Pille-Riiniga saanud maha järjekordse videoga, mille mõte mul tuli.
Nimelt sain oma ajurakukesed pandud tuuridesse, et teeks mingi challenge video ning kõige esimene mõte oli pimesikuna valmis meisterdada üks külmkook. Siiski heitsin selle mõtte kõrvale, kuna see oleks nõudnud rohkem ja täpsemat ettevalmistust. Lisaks on see ikkagi toit ja on parem toiduga mitte mängida :yes: .
Teiseks mõtteks oli millegi või kellegi joonistamine. Näiteks maailma Crenna silmade läbi. Või sellest, missugune näeks välja loodus ja praktiliselt kätte jõudnud sügisajal ühe puu latvas oleva linnukese meel ja meeleolu. Või midagi muudest loomadest. Või ükskõik mida muud. Siiski kõige viimane otsus langes degusteerimise peale, mille siis ära tegimegi;
Blogijal, kellele soovisin postituse teatepulga üle anda, on vabad käed ja mõtted, mida kutset vastu võttes teha, siinkohal piiranguid pole. Mõtlesin kindlalt üle, kas anda väljakutse just sellele blogijale või kellelegi teisele, ka Pille-Riin käis välja oma isiklikud soovitused, siiski jäin kindlaks oma seisukohale ning loodan, et mu pimesiku videopostituse challenge’i võtab vastu Henry blogist amidahenryteeb.eu.
 
Kuidas challenge õnnestus ja palju ma ainult maitsmise järgi Pille-Riini poolt tassidesse pandud joogid ära tundsin, saate videot vaadates teada.
 

Jagage postitust

Kommenteeri