/ august 22, 2012/ Filmid & sarjad, Loodus, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Eesti juhtiva blogiajakirjanduse lipulaeva Mul ei ole blogi järjekordne mõttetu uudis ja lihtsalt sisutu postitus tekstis ja pildis, lisana mõned laused ka täiesti teisel teemal mitte ainult tekstis, vaid lausa videos ja pildis.
Esmalt aga… Nimelt on valminud Kuressaares uus Politsei ja Pääste ühishoone, kus kaasaegsed tööruumid saavad omale Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, Mereseirekeskus, Kodakondsus- ja Migratsioonibüroo ja Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus. Juhtiva blogiajakirjanduse lipulaeva ajakirjanik Ailar otsustas, nagu paljude teiste mõtetute pildistamine, ka seekord minna ehituse lõppfaasi kaema ja teha mõned klõpsud. Nii saigi tehtud klõpse veidi ühest ja teisest, kuid veidi ka kolmandast ja neljandast. Fotogalerii allpool kõigest, mida sai pildistatud, nende seas ka veidi klassikat tehnikamaailmast;

Nüüd, kes veel ei tea, saavad teada, et pööran sarjade ja filmide vaatamise ajal tähelepanu ka kaameratööle. Ei ole küll proff, aga mul on omad teatud eelistused teatud asjade filmimises. Seetõttu jagan teiega, kes ei ole “Walker, Texase korravalvurit” varem vaadanud või on episoodid ja sealsed tegevused unustanud, üht võitlusstseeni episoodist “Tulejoonel”, mis eelmisel nädalal Kanal 12-e eetris oli. Vastamisi on Cutter (John Calvin) ja Walker (Chuck Norris).
Filmimispaigaks valitud kai on väga hea valik ja kaameratöö suurepärane, ehk isegi võrratu :ok: Video allpool.

Jagage postitust

Kommenteeri