/ jaanuar 20, 2013/ Tehnika/ 0 kommentaari

Minu arvutimark: Fuitsu Siemens Amilo (numbrit ei mäleta)

Fuijtsu Siemens, minu viimane läpakas, tootjaks Fuijtsu Siemens Computers, läks kahjuks mullu aprillis, kohe peale komöödiasarja “Sõbrad” teise intro valmimist, mis võttis rekordaja – poolteist kuud, sooja päikese alla Floridas puhkama päikest võtma ja Fuijtsulisi (või oleks õigem Fuijtsulikke :hmm: ) blondiine sebima.
Tema iseloomuomadusteks on 4 GB RAM (aga saaks viia 8-le, kui mälu juurde osta), ~ 230 GB ketas, normaalselt hea graafika- ja videokaart, komplektis läpakakott, hiir, 2 GB Fuitsu Siemens Computers logoga mälupulk, mis nüüdseks kahjuks kadunud on :( OP-süsteemiks Windows Vista, mille suhtes alguses üsnagi skeptiline olin, aga kasutamise ajal sain aru, et parem kui XP.
Seade (loe: arvuti) sai ostetud 2008-aasta sügisel. Selle aja jooksul,3 aastat 8 kuud, olen selle arvutiga, mis tundus olevat parem kui HP, teinud einevat sorti töid, alustades kodulehekülgede loomisest nii automaatselt ehk programmiga kui ka käsitsi ehk kirjutades koode ise, lõpetades erinevate mängude mängimisega (Sims 3, Sensible Soccer 2006, Euro Truck Simulator, Hitman 3 viimast seeriat (“Hitman 2: Silent Assassin”, “Hitman: Contracts”, “Hitman: Blood Money”), Need For Speed: Most Wanted, GTA: San Andreas, GTA IV, “Kutsuge Cobra 11” sarja põhjal põhinevaid mänge jpt.).
Samuti on masinaga kokku pandud üle saja erineva video, millest enamus neist on teleseriaalide introd, mängude seeriad ja muud nalja viluks tehtud videod.
Just Fuijtsuga panin WordPress platvormile isehostitud serveris püsti Mul ei ole blogi, mis foorumite (mul oli selleks Homezone Foorum ja fännilehekülje kõrval) on ainuksena vastupidanud 3aastat, kuhu on tehtud ligi 200 blogipostitust.
Seega oleme koos teinud ja näinud palju, nii Tallinnat kui Lätit (1 postitus tehtud otse Lätis, Riias).
Fuijtsu on hea masin, tõesti hea ja mul on siiralt kahju tema lahkumisest 30 euro (469,40 krooni) eest uue omaniku soojade käte vahele, kes loodetavasti, kui ta saab masina korda, hoiab teda kui pereliiget.
Kui teda hoida ja armastada, siis teenib ta uut omanikku veel mitmeid-mitmeid aastaid.

Nägemiseni, hea sõber!

Jagage postitust

Kommenteeri