/ mai 2, 2011/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

29.aprillil kell 16 algas Vallikraavi Veeralli rongkäiguga linnaorkestri saatel ametikooli juurest Vallimaa tänavalt, kust rongkäik liikus keskväljaku kaudu piiskopilinnuse juurde. Rongkäigule järgnesid sõudevõistlused Kasse-paatidel viieliikmeliste võistkondadega ja omavalmistatud alternatiivsõidukite võistlus, mida mina, Evelin ja Rando natukene enne kella viit vaatama läksid.
ohale jõudes oli kosta valju muusikat, mis ei lasknud kuulda omi mõtteidki, rääkimata teiste juttu, kes soovisid midagi kellelegi öelda. Natukene aega seisime kolmekesi, lisaks veel Rando ratas, mille pakikale olin pannud oma CV, kuna kella kuueks käisin töövestlusel, pargi poole peal, seejärel suundusime Linnuse poole, kuna seal oli vähem rahvast, mis tegi vaatamise tunduvalt paremaks ja pildistamise samuti paremaks. Nagu mullu, nii võtsid ka sel aastal osa erinevat tüübi oma ehitatud “laevukesed”, neist üks meenutas veeratast. Muidugi see veeratas oli omaette klassist: pisikene iseehitatud (näis vähemalt iseehitatud) laevukene liikus edasi jalgratta abil, mis oli ehitatud/liusatud laevukese peale. Sellel vändates hakkas tööle laeva ratas, mis paati edasi viis. Väga lahenduslik väljapääs leiutatud, ma leian, kuigi see ei olnud nii eriline lahendus, kui oleks võinud olla.
Enamus ajast olime kolmekesi Lossihoovi (nn.) välise seina juures, kus enamus meie tehtud piltidest ja videodest pildistatud ja filmitud sai.
Nagu ka eelmisel aastal, oli Vallikraavi Veeralli ka sel aastal minu jaoks suhteliselt igav tegevus, mis ei pakkunud mingisugust pinget ega muud lõbu, mida taolised üritused siiski pakkuma peaksid. Ent hoolimata kõigest, sai kohapeal käidud ja veidi nähtud, mille hea ja toredaga sel aastal välja tullakse.
Allpool on väikene pildigaleriikene Rando digikaga sooritatud piltidest ja üks on video, mis samuti tehtud Rando digikaga. Siiski lisandub postitusse veidi hiljem juurde veel üks video, mille filminud Rando, kuid kuna ma ei ole sellega siiamaani tegelenud (mis tähendab, et videot ei ole korrigeeritud ega piisavalt palju monteeritud), on postitus järjekorras ühekordsele uuendamisele. Ent kohapeal klõpsutatud pildid, millest osad on tehtud eelmise aasta, 2010.aasta Vallikraavi Veerallil[ref]2010.aasta Kuressaare Vallikraavi Veerallil tehtud fotodel on watermarkina lisatud juurde foto tehtuaeg[/ref] ja digikaga filmitud video on valmis ja neid on võimalik vaadata täissuuruses allpool, kus on ka kaks fotot selle aasta sündmuse eeldatavast punasest maskotist, kellest pildid sain tehtud mõned tunnid hiljem kohvik Chameleon ees.

Video:

Galerii:

Jagage postitust

Kommenteeri