/ jaanuar 20, 2014/ Filmid & sarjad, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Walker, Texase korravalvurWalker, keda kehastab eriliselt karmi action-kangelase imidži sõjafilmides osaledes välja teeninud Chuck Norris, Texase karmim politseinik koos partner James Trivette‘ga (Clarence Gilyard), pensionil oleva korravalvuri C.D. Parkeriga (Noble Willingham) ning prokurör Alex Cahilliga (Sheree J. Wilson) alustasid tööd 1993.aastal ja selle aja jooksul puhastati Dallase linna ja Texase osariiki kõikvõimalikest pättidest ja kaabakatest nii, nagu ainult nemad seda oskasid…
Televisiooni karmimaid ja kurjategijate seas üks kardetuim politseinik kutsub vaatajaid kaasa elama ja nautima “Walker, Texase korravalvuri” kaadritagust elu. See on dokusari, kus sarja osalised ja tootjad jagavad oma muljeid, näitavad enim pingeid tekitanud stseene ja näeme, kuidas erinevad ohtlikud plahvatuslikud stseenid luuakse ning kuidas valmivad erinevad löömingud.
Nii et mis siin enam – nautige head meelelahutust ja jagage oma muljeid ja mõtteid sarjast ja kaadritagusest episoodist kommentaariumis :ok2: :plaks:

Jagage postitust

Kommenteeri