/ juuni 30, 2024/ Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Bryan Adams & Taylor Swift

Allikas: www.billboard.com

Kanada üks edukamaid muusikuid maailmas on kahtlemata Bryan Adams. Suurte hittidega laulja. Ning juba varsti, enam-vähem arvestuslikult nädala pärast annab maailmakuulus artist oma järjekordse kontserdi, ilmselt :?: :hmm2: :blush: järjekorranumbriga kaks, Eesti Vabariigis, Eesti rahvaarvult teises linnas, Tartus, kus kõlama saavad legendi surematud hitid ning aegumatud ballaadid.

Mulle on see lugu alati meeldinud. Talvel aga YouTube põõningutel kolades ja katustel ringi tujates leidsin ägeda, käreda, K3 väärilise versiooni Taylow Swifti kontserdikavast, kui pala nimega “Summer Of 69” esitati Torontos Swifti suvekontserdil laulu peaautoriga – Bryan Adamisga.
Nimelt eksles uhkes üksinduses YT avarustes video, kus nad kahekesi rokivad, eriti Swift, ning ainuüksiarvutiekraani vahendusel tajusin vägevat kontsertelamust, selline karm ja käre, rock’n’rollilik. Väga äge esitus oli.

Selle postituse alustamise ajal, veebruaris, kui inspiratsioon oli täiesti out :imsorry: , oli video vaadatav ja nauditav, aga täna mustandit avades sissekannet edasi kirjutades, kuna motivatsioon tuli peale :ok: , avastasin, et loole on esitatud autoriõiguste nõude teatis ning selle tõttu on freimidega liikuv pilt videokeskkonnast sootuks kadunud :( . Mu meeleolu kindlasti langes mõne protsendi võrra, kuid otsingulahtrisse trükitud sõnapaaridele leidsin kontsertsalvestuselt teise live-esituse, kuigi emotsioonitekitavalt mitte samaväärse arvatavasti publiku salvestuse. Samas meeldivad mulle kaadrid erinevate nurkade alt. Kuigi, jah, ta ei ole päris see… Seda emotsiooni, mis tekitas YT-st eemaldatud video, kus oli filmitud ainult ühest kohast, ei teki niipalju :( .

Enne seda on salvestus 90-ndate teisest poolest Bryan Adamsi tuurist, kus ta oma üht kõige tuntumat hitti esitas nauditava lavashowga, kusjuures ei saa ma jätta mainimata, et vidjot vaadates kindlasti pöörale tähelepanu valgete triipudega punast särki ning kollaseid pükse kandvale basskitarristile, kuna tema lavaenergia on ilmselt adrenaliinilaksu tõttu täiesti laes. Tundub, et see mees naudib, mida ta teeb, ja naudib seda, et ta teeb seda, mida ta teeb. Täielik energiapomm :plaks: .
Samuti jäi seda salvestust vaadates mulje (see on ainult minu isiklik arvamus), et Adams ja Energiamees oleksid nagu Kreem-Liitmaa punt. Nende lavalolek, lavakehakeel, omavaheline lavasünergia… see sobitub nii hästi… ning lõpus klipp, kus kahekesi, käed püsti, nagu tervitaksid üksteist, joostakse nagu Duracelli patareidega töötavad sõitvad rongid teineteise suunas. Ma ei tea, kes see tüüp on, aga tol ajal tundus olevat tõeline Kanada Jaagup Kreem. Võib-olla isegi Duubel-Jaagup :hmm2:
Kogu esitus on fantastiline. Mulle täiega läheb peale!

Bryan Adams – “Summer Of 69”

Bryan Adams & Taylor Swift – “Summer Of 69”

Jagage postitust

Kommenteeri