/ juuli 7, 2024/ Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Aqua

Allikas: www.variety.com

Erinevalt Eesti ühest pointlesss raadiojaamast, Star FM-st, mille muusikatoimetajad on väga muusikavaesed kodanikud, kuna ei mängita vanu ja uusi hitte, pigem leierdavad üht ja sama kogu aeg. Eks sellepärast kuulangi ainult hommikuprogrammi, kuigi peale Allan Roosilehe lahkumist on seegi mitme taseme võrra langenud. Ei ole see, mis ta oli kunagi.
Seevastu Kuressaare kesklinnas asuv Kadi raadio saatejuhid-muusikatoimetajad teavad, kuidas muusikat tegelikult mängitakse. Eile Mustjalast Kärlasse sõites sain positiivses mõttes ehmatava raputuse – enne täistundi otsustas saatejuht plaadimasinasse keerlema panna 90-ndate ühe suurima hiti, muidugi ka rohkem kõneainet pakkuva pala, mille osas peeti maha tuline kohtulahing – Aqua superhitt “Barbie Girl”. Muidugi kordavad nemadki, kuid tihti mängitakse erinevate žanrite lugusid. Ka neid, mitte Star FM ja teised raadiojaamad ilmselt kunagi ei mängi. Tooksin rõõmuga mõne näite, kuid nende esitajad ja lugude pealkirjad ei meenu :( :blush:
Otsustasin võimalikult kiiresti seisma jääda teeservale, et pisikest filmitavat videolõiku jagada lugejatega. Minu meelest on postitust väärt, kuna tegemist ikkagi vana, aga väga hea hitiga. Mulle lugu meeldib. Mõnus tempokas lugu, mille saatel omal ajal kindlasti hängiti pubides ja klubides :plaks: .
Kusjuures üks yuutuuber otsustas palast teha instrumentaalversiooni kitarril, sekka veidi klaverit. Seda videot saab vaadata laulu ametliku muusikavideo alt. Samuti ei saa mainimata jätta Aqua live-esitust 1997.aastast, kui Lene ja Rene kontserdi nautinud publikule rõõmsalt ette kandis. Ja muideks, minu meelest on see esitus parem, kui ametlikus muusikavideos. Tempokam, lõbusam ja tõmbab publiku kaasa (samas käis peast läbi mõte, kas nad ikka esitasid seda otse, kohati tekkis kahtlus, et lihtsalt maigutavad salvestuse ajal suud :?: :hmm: ).

Aqua – Barbie Girl” ametlik muusikavideo ↓

Üks äge remix…

Jagage postitust

Kommenteeri