/ juuli 9, 2012/ Arvutid, Internet & muu elektroonika, Arvutimängud, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

Ära vihaseks saa” ehk originaalkeeles “Don’t Get Angry 2!” on uus huumorivõtmesse pandud versioon klassikalisest lauamängust “Reis ümber maailma” (või ümbermaailmareis). Isiklikult avastasin selle mängu 6aastat tagasi, kui sõber Paavel seda mulle esmakordselt tutvustas. Muidugi ka mängisime paar korda. Nüüd, umbes kuu tagasi ehk, tuletas Rando selle mängu taas mulle meelde. Niisiis tuhnisin paar-kolm Paavli plaati läbi lootusega leida mängu installer. Seda kahjuks ei juhtunud, õnneks aga leidsin mingi Paavli poolt mängust võetud faili, millel nimeks just inglisekeelne nimi. Just seda nähes tuli mulle nagu välk selgest taevast meelde, et just, selle mängu nimi on “Don’t Get Angry! 2”.

Oleme peaaegu igapäev seda mängu mänginud. Korra olen isegi võitnud, kalli on võitnud vähemalt 2 korda, Rando aga… Vat seda ma ei mäleta, et ta võitnud oleks, aga kes tääb… võib-olla on :hmm:
Mis siis ikka. Me neljakesi – mina, Armsake, Rando ja Kairi (Kai), keda tol päeval linnas ei olnud, mistõttu lisasime ta vastaseks arvuti näol, tegime ühe mängu, mis kestis peaaegu 2 tundi.
Kuna video on üsna pikk, 1:53:35, ei lisa ma antud videot eraldi blogisse, vaid lingid selle otse YouTubest.
Nautige pea kahetunnist mängu, kus Rando ja Kai ei jõudnud koju ühegi nupuga, sest nad lihtsalt hüpati või peeretati (mida selles mängus keegi ei kasutanud) surnuks või lihtsalt lasti õhku enesetaputerroristi poolt ning oligi tagasi koju minek ja otsast alustamine. Oli ka neid, kes mingil või mingitel põhjustel meie seast on välja vihastanud jumala, kes meie kõigi peal demonstreeris surnuks naermist või pikselöögi saamist või hoopiski keeristormi sattumisest. Kuna mäng oli pikk, sattusime kõik ka unetableti otsa, mis meid magama pani. Ja muidugi ei tasuks unustada pommi – sellele otsa sattudes saad veidi maad tagurdada. Aga mis ma enam lobisen. Ära alahinnake mängu enne, kui olete vähemalt video ära vaadanud. Kui teid hakkas mäng huvitama, saate demo versiooni, mis on limiteeritud võimalustega, nagu oli meil, alla laadida siit: Don’t Get Angry 2! Demo Setup.exe
 

Jagage postitust

Kommenteeri