/ jaanuar 30, 2017/ Inimesed & ühiskond/ 0 kommentaari

Tänane ja nimelt just see postitus on eelkõige meie jaoks hästi eriline, üks meie erilistest päevadest ja hetkedest elus, sest täna 2 aastat tagasi, 30.jaanuaril 2015 täpselt kell 23.00 sündis hästi pisike ja peaaegu kolm kilogrammi kaaluv tüdrukutirts, kes nüüdseks on kasvanud nii jõudsalt ja tublilt, et tähistab täna oma teist eluaastat, mis tõepoolest väga kiiresti läinud on. Sama kiiresti kui valguse liikumine :wink: . Juba jutustab ja vadistab ja teinekord pikemalt, kui vanemad kuulata jõuaksid. On hästi energiline, mis arvatavasti päritud minult. Ei tema ära väsi, jookseb ja möllab ja hüppab, täielik energiapomm :megahappy: .
Sünnipäeva tarvis tegi Armsake otse loomulikult ka tordi :cake: , mis meile üllatuslikult meeldis isegi Crennale, kuigi tavaliselt meie koerake magusaid tooteid, komme, torte, kooke jms., kuigi on mõningad üksikud erandid, nt. vahukoor, ei söö ega taha. Üllatus üllatus! :lol:
Enne kingituse kättesaamist ja kaartide imetlemist lasime tal traditsiooniliselt tordilt ära puhuda kaks küünalt, mis tähistamaks tema vanust. Sai hakkama väga hästi! Paar-kolm korda puhus ning mõlemad küünlad olid kustunud…
Nagu lapsele kohane ei olnud ta võimeline ootama, mil torti süüa saab ja teed kõrvale juua :drinkinginparty: , vaid otsustas seda kohe proovida. Tema oleku järgi võib eeldada, et talle see meeldis. Kingiks sai väikese imehea šokolaadi ja ratastel liikuva nööriga järelveetava lepatriinu, mille tiivad sõitmise ajal liiguvad. Uuris ja puuris seda põhjalikult ja enne tudumaale minekut ka mängis sellega natukene. Ning üks kingitus Armsakese ema poolt on veel maalt toomata, kuid kohe, kui vaja sinnakanti minna, toome sellegi ära. Seni kaua peab ta lihtsalt seda ootama :( . Tundub, et talle meeldib :ok: .
Ilma ei jäetud latsekest ka kaartides, neist esimese avas kohe, nagu ta teadnuks, et midagi on sisse kirjutatud. Teine kaart, kus peal elevant, papagoi, jõehobu, tiiger, karu, sebra, kala, madu, ahv, kaelkirjak ja arvatavasti pingviin Lolo või Pepe ja paar loomakest veel, näis teda eriti mitte huvitavat, vist selle liikuva lepatriinu tõttu, keda ta koti põhjast silmas. Ja kolmas kaart on valminud vahvate Kelli (tegelikult Kelli-Liisa, Kelliks kutsume ainult) lasteaiarühma Võilill laste ja kasvataja(te) poolt, millega kaasas lihtne, aga ilus luuletus:

Väike jänkuke pehme ja pai,
sulle õnnesoovi tõi!
Kallistab sind käpaga,
kommi sööb koos sinuga!

All ka mõne pildiga pildigalerii ja vidjo, mille taustamuusikaks valitud “Jänku-Jussi Sünnipäevalaul”, kingipakkide avamisest ja küünalde puhumisest!


Jagage postitust

Kommenteeri