/ jaanuar 3, 2018/ Muu/ 0 kommentaari

Uus ajajärk, uus aasta, uued mõtted ja teod ning muidugi kokkuvõtlikult kolmas, ent tööandja poolt selle aasta esimese pakutava privileegi kehahoolitsuse osas Grand Rose SPA-s või GOSPA-s eile järjekordselt hüvanguna ära kasutasin :) .
Kahel esimesel korral valisin hoolitsuseks tunniajase kätehoolitsuse ehk käte täis maniküüri ja teiseks pooletunnise vabastava massaaži, seekord aga osutus valituks nimekirjast kolmas hoolitsus, milleks oli koorimine mereliivaga. Liiv on väidetavalt Sõrve rannast ja lisaks kasutatakse viinamarjaõli…
 
Nii ma rahuliku sammuga poole neljaks hotelli tatsasin, ootasin 5-10 mintsa ja siis tuligi naisterahvas, kes mulle mereliiva peale kandma pidi.
Kuid ülla-ülla :shocked: … Selle asemel, et hakata mu kehale või kätele või jalgadele mereliiva peale kandma, kästi mul eemaldada kõik riided. Just, kõik riided. Ent see on minu jaoks ääretult suur probleem, tohutu eneseületus, eriti võõraste naiste juures või lähedal ja avalikus kohas. Psühholoogilise kundemi tõttu ei käi ma suviti meres ujumas ega kuskil hotellis või SPA-s, kus võib olla palju rahvast, basseinis või isegi saunas, kui seal on lisaks minule veel keegi, samuti on probleem kallistamisega, mida ma teatud põhjustel ei ole võimeline tegema :( . Kuid mis seal ikka. Üritasin psühholoogilisest probleemist üle saada ja nii eemaldasin seljast kõik riided, kuni lõpuks olin paljas nagu aiamaalt üles korjatud punane porgand. Siis anti mulle mingid imelikud püksid, mis jalga tuli panna, ent mis võttis kindlalt vähemalt, kui isegi mitte rohkem, paar minutit aega, sest mina oma oast väiksema suuruse ajuga ei jaganud kuidagi välja matsu, kuidas need kuradima püksid siis ikkagi jalga käivad :hmm: . Peale pusimist see siiski õnnestus ja siis selgus, et jalga panemiseks anti mulle ühekordsed stringidele sarnased (nimetagem neid edaspidi stringideks) püksikud, kus sitapragu nähtav ning püksid eespoolt punnis, sest tavapäraselt polnud pükse kandmas mitte karvase või karvutu vituga isik, vaid hoopis isik peenisega :blush: .
Olin häbelik, nagu ikka sellistes olukordades, kuid üritasin ennast ületada, taaskord, ja nii suundusin, stringid jalas ning eespool punnis osa võõrale naisterahvale (vist osaliselt) nähtav, auguga massaaži laua poole, kuhu algselt pidin minema kõhuli.
 
Ja siis hakkas tegevus pihta. Nii nagu vabastava massaaži korral, nii pandi mu peale soe suur rätik, mis kattis ära tagumiku, ja siis esmalt hoolikalt masseeriti peale mereliiva seljale, jalgadele, tagumikule, õlgadele ning seejärel keerasin end selili ja samamoodi kanti mereliiv peale kõhule, rinnale, kätele ja uuesti jalgadele, kusjuures jalgadele masseerimist tehes tõsteti üles vastava jala juurest rätiku ots, mis jättis isiklikult minule mulje, mis muidugi võib olla vale, et töötaja mingil määral võis näha minu endiselt elujõus meheaud, kuna ise ei näinud, kui palju see (või midagi muud sealt piirkonnast :blush: ) pükstest nähtav oli :blush: .
Niimoodi selili olles, käed kõrval ja silmad lae poole, oli kohati tunne nagu oleksin külmruumis mõni päev tagasi sussid püsti visanud laip. Tõepoolest! Ja mis mul muud ikka teha, kui lage ja laetulesid jõllitada, kui töötaja samal ajal mulle mereliiva õlis peale määris.
Kogu protseduur võttis aega umbes 15-20 minutit, misjärel suunati mind duši alla mereliiva maha pesemiseks kogu kehalt.
Peale selle protseduuri läbimist ongi kõik. Riided tagasi selga ja siis võibki põhimõtteliselt varvast lasta, kuna mõnus hoolitsus on edukalt läbitud.
 
Mulle meeldis! Väga mõnus hoolitsus oli. Sõrve ranna mereliiv on inimese kehale kandes väga omapärane, selline krobeline, nagu liiv ikka. Ilmselt mõjub siia palju ka viinamarjaõli, mis imendub nahasse väga hästi. Samuti oli sellel nõrk, aga hea lõhn. Mulle meeldis.
Siiski ootasin ja võib-olla isegi lootsin veidi lõdvestumist, mida paraku mina ei tundnud :( .
Aga muidu – super :ok: , soovitaksin kõigile, kellel antud hoolitsusega kogemus puudub, võimaluse korral see kindlasti ära proovida. Tõesti väga huvitav kogemus!
 
Ja lõppu mõned SPA-s tehtud klõpsud :wink:

Jagage postitust

Kommenteeri