/ juuni 19, 2016/ Meelelelahutus, Vlog/ 0 kommentaari

EBA 2016Blogiauhindadest, mis toimus 11.juunil Tallinnas restoranis Wabadus, jutustav teine postitus, milles põhiliselt räägin blogijatele antud kingikotist. Kuid enne teemaga edasi minemist väike lugu, mis minuga blogiauhindade gala alguses juhtus:

Kell oli just saanud kaheksa. Kõik blogijad võtsid end vasakule poole ritta ning üks neiu kontrollis blogijate ja blogide nimesid, et neid nimekirjas olevatega võrrelda.
Jõuab siis järg minuni.
“Teie nimi?”
“Gabriel, kuid blogimaailmas teatakse mind rohkem Ailari nime all.”
Siis uuriti, mis on mu blogi.
Ja mina vastan:
“Mul ei ole blogi” :hahaha:
Millisekundiline vaikus.
“Sul ei olegi blogi?”
Õnneks tabasin ära, mis toimub.
“Ei, mitte selles mõttes. Blogi nimi on Mul ei ole blogi.”
Siis küsiti blogi aadressi, mille ütlesin. Selle peale üks blogija mu seljataga vastas, et küll see Mul ei ole blogi on ikka originaalne nimi :) . Enamus blogijaid mu seljataga said huultele kena muie. Siis aga selgus, et Mul ei ole blogi polegi üldse nimekirjas, kuigi Mul ei ole blogi ja Ailar olid end reganud osalevaks blogiks nii FB lehel, kui lausa eraldi kirja teel korraldajale.
Õnneks läks aga kõik kenasti ning Blogiauhindade galale pääses sisse ka Mul ei ole blogi.

Vat selline veidi muhe olukord juhtus minuga. Igatahes on allpool kingikotist leitud asjadest tehtud video. Kuna meil oli aga video tegemiseks aeg piiratud, umbes 15-20 minutit, sest olime tasulises parklas, siis kiirelt läbi vaadatud kingid viisid mind veidi eksiteele, mistõttu on videosse kindlast tootest räägitult juurde lisatud tekst, millega täpsemalt tegu oli. Kui jutt ja tekst lähevad vastuollu, siis uskuge teksti. Küll aga teen ka selle teksti alla ja video kohale mõned täpsustused:

  • Valge šokolaad lagritsa- ning vaarikamaitseliste krõbinatega, mida ekslikult pakendi järgi pidasin Taani tooteks, ei ole seda mitte, vaid on valmistatud Soomes magusatootjalt Fazer
  • Oomega-3 ja vitamiin D3 on siiski vitamiinid, mida ka alguses arvasin, mitte kommid, nagu välja pakkusin. Kommideks pidasin neid infot ja kirjeldust lugedes
  • Parfüüm läks enam-vähem täppi. See on Avoni parfüümvesi, mille andsin Armsakesele, kelle nime muideks saate esmakordselt osaliselt teada :wink:
  • Avoni kataloog, mis samuti kinkekotis oli, hõõrudes täiesti lõhnab, nagu traditsiooniline Avoni kataloog

Ahjaa, ja muideks, antud liköör on endiselt alles ja seda pole keegi joonud rohkem, kui mõni pisike pits :blush: , sest ka see liköör ei pannud mind likööre üldiselt jooma. Ma lihtsalt ei ole likööri sõber, rääkimata veinidest, viskidest :(

Siin siis video kinkekotist

Jagage postitust

Kommenteeri