/ juuni 3, 2024/ Inimesed & ühiskond, Meelelelahutus/ 0 kommentaari

"Kolmekas"

Allikas: tv3.ee

Kolmekas” – Raadio Star FM saatejuhtide kolmiku – Jürgen Pärnsalu, Andres Puusepp ja “Just reedeti” (kas saite aru, millisele laulule need kaks sõna võiksid viidata? :hmm: ) Star FM kuulderaadiuses härradega kuulajate meelt lahutamas laulev erinevate karakterite kehastaja Grete Kuld, kes “Kolmekas” rahulikult, ilusalt, aga vaimustavalt esitas rootslaste bändi Roxette pala “It Must Have Been Love”, millele 10+ aastat tagasi kirjutasin eestikeelsed sõnad, millest kahjuks Eesti heliloojad, s.h. Rein Rannap, huvitatud polnud :( .
Aga see selleks :( … Need kolm karakterit hakkasid reede õhtuti möllama TV3 pildiraadiuses saatega “Kolmekas”, mille iganädalasele saates kajastatud teemale tehti vastava sõnumi või sellele viitega treilerid. Nii mõtlesin, et kuna saade on esimeseks hooajaks pillid suvepuhkuse tarvis kotti pannud ning annab teatepulga edasi Pärnsalu-Puusepp triole saatele “Suvesulased”, kus erinevatele Eesti kodanikele minnakse appi tegema tõelist maatööd, tõsist maatööd, siis järjestasin enda jaoks mulle meeldinud treilerid, alustades traditsiooniselt madalamalt positsioonilt.

7. Mart ja Sander omavahel vestlemas

Multikalik treiler, kus Mart ja Sander ning MITTE Mart Sander :thinking: omavahel vestlevad “Kolmeka” uuest episoodist ikka reedel kl. 21

6. A-Ha

Saatejuhid esitavad omas võtmes Norra retrobänd A-Ha pala “The Sun Always Shines on T.V.”.

5. Ott

Selles klipis on ilmselt üritatud teha paarikümne sekundilist niiöelda õudukat, kui Ott Lepland, keda esimese hooaja vältel on igal reedel “väntsutatud” ja “lubatud” intervjuud muusika teemal, tuleb saatejuhte tõsiselt hirmutama :uskumatu: .

4. Lapsed

Lastega versioon treilerist, kus autoga sõites muusikat kuulates järsku jääb plaat vait nagu sukk. Ja põhjuseks muidugi – tolm.
Minu jaoks on see versioon küll tore. Anti võimalus lastele, aga ta ei ole see :( . Selles on ilmselt jäänud vajaka näitlemisoskusest ja -kogemusest, ent siiski vaadata ja näha on tore :ok2: .

Ning nüüd alustame esikolmikuga. Mis saaks olla parem kuld-, hõbe- ning pronksmedalist.

3. “Sotid selgeks”

Päris tore mõte kaasata Marek Lindmaa “Kolmeka” ja Ott Leplandi vahelisse tülisse, kes absoluutselt polnud rahul sellega, et ta igasse saatesse kutsudes jäeti viimaseks saatekülaliseks, kuigi jamad siis alles algasid…
Kusjuures selles treileris on viidatud TV3 kunagisele saatele “Kaua võib”, mida tollel ajal juhtisid esmalt Aivar Riisalu ning peale teda võttis enne Lindmaad teatepulga üle Ain Allas, kes paadunud TV3 fännile on tuntud paarikümne aasta tagusest iganädalasest politseisaatest “Politseinädal”. Ja sotid saidki selgeks!

2. Momendiline vaikus

See valik oli raske, kuna mulle meeldivad mõlemad reklaamid täiega :ok3:
Siiski otsustasin hõbemedali võitjaks kolme saatejuhi originaalversiooni sellest, mida eespool mainitult lapsed juba tegid – autosõidu ajal jääb järsku Haddaway “What Is Love” vakka :( , sest plaadimasina keerutust segas pisike tolmukübemeke :uskumatu: .

1. Lähme Madagascarile!

Trummipõrinad on sooritatud ning minu vaatevinklist, minu isiklikust seisukohast on esimese koha väärilised Mart ja Sander, kellel on “Kolmekast” ning Ott Leplandi iganädalasest tuuritamisest siiber ning võtavad oma 7 asja ja ei koli mitte Kreekasse ega Kaja Kallase Venemaal omatavasse korterisse, vaid põrutavad otselennuga Madagascarile.

Sellised olid treilerid seekord. Ühed paremad, kui teised. Muidugi Madagascari treilerist… no see on hea. Oleks veel kaadris olnud lennuk, mille peale saatejuhtide, aga ka saatekülaliste märkimisväärselt unustamatud sõbrad lähevad, et nautida pikka suvepuhkust neile sobivas kliimas – seda pakub ainult soe päike ja lummav saareriik :ok:

Jagage postitust

Kommenteeri