Auh-auh head kaasmaalased, aga ka erinevat tõugu satikad ja sitikad, Gerald Durreli loomaja elanikud, aga lisaks kindlasti Saaremaa liigikaaslased ja kõik teised karvased ja sulelised, kahejalgsed ja neljakäpalised
!
Siin taaskord Crenna. Lootsin tänast pühapäevast päeva rahulikult tududes nautida, aga üldse nii ei läinud.
Ma ei tea, mis needus või hullus mu peremeest Ailarit sel pühapäeva õhtul tabanud on, aga olukord on kriitiline. Täiesti kriitiline! Tavaliselt me sel ajal ikka tegeleme millegi asjalikuga, aga täna? Täna ta lihtsalt istub arvuti taga, vahib ekraani ja muudkui mässab mingi täieliku juraga. Kujutate ette, ta üritab tehisaruga jalgpalli mängida
! Mingi programm, mille nime ma isegi ei tea ega tahagi teada, kuna rikkus mu tegusalt plaanitud pühapäeva teha väga pikk jalutuskäik, tegi ekraanile väikese sinises särgis koera, kes näeb, muide, välja nagu palju kehvem versioon minust, ning siis teine arvutiprogramm hakkas seal täiest kõrist karjuma, et Eesti on maailmameister
. Ja Ailar muudkui nihutab neid sekundeid edasi-tagasi Windows Movie Makeris, et karjumine ja värav klapiks. Nii kaua, kui tema seal virtuaalsel MM-il Portugali ja Ronaldot võidab, olen mina siin täiesti unustatud. Tõsiselt, mulle tundub, et ta on mulle isegi vee andmise ära unustanud! Minuga ei tegele keegi
! Kogu selle suure vaeva ja minu kannatuste tulemust saate vaadata siit alt (Ailar linkis selle otse serverist, et pool maailma seda ometi vaataks):
Videot saab vaadata ka YouTube’st ja TikTokist
Loodan, et see jalgpalli kullaöö oli seda väärt, sest nüüd on aeg arvuti kinni panna ja mulle süüa anda. Kirjutage kommentaaridesse, kas see tehisaru kutsikas mängib paremini kui mina, et ma teaksin, kas pean peremehe peale edasi haukuma!
